Wpis z mikrobloga

"Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore" (2022) - pierwszą częścią byłem zachwycony, gdyż oglądałem ją w czy de, które wtedy naprawdę dawało rade, tak jednak, jeśli chodzi o dwójkę, to wymęczyła mnie niemiłosiernie, i jedyne co z tego wyniosłem, to wiadomość, że pewien znany wąż, kiedyś był kobietą.
Czy to wina filmu? Nie wiem, ponieważ oglądałem to na laptopie, więc możliwe, że w kinie bawiłbym się o wiele lepiej.

Jeśli zaś chodzi o fabułę to opowiada ona o Dumbledore, który wymyślił plan, naprawdę sprytny plan, by dorwać Grindewalda, z którym nie może walczyć, ponieważ jest połączony więzami krwi, więc jeśliby z nim walczył, to by "z dech".
A, zapomniałem jeszcze wspomnieć o tym, że kolega mędrca posiada zwierzę, dzięki któremu widzi strzępki przyszłości, więc Dumb musi wymyślić genialny plan - naprawdę #!$%@? genialny, aby to wszystko co chce zrobić, było tajemnicą.

Co myślę o filmie? To, że jest naprawdę przyjemną rzeczą, która jest przygodowa i solidna.
Owszem, można narzekać na nieścisłości (z tyłka wyszedł bliźniak?), to jednak nie ma dramatu.
Jeśli zaś chodzi o psychofanów Pottera, to mogą bardziej narzekać - sam przeczytałem każdą część z 7-8 razy, to jednak fanem ekranizacji nie jestem, co możecie sprawdzić dzięki lupie i wpisaniu frazy "Harry Motor"(;)), to jednak ta kilku częściowa (na bank powstanie jeszcze z pięć części) „ekranizacja” – „mnie” się podoba.

Jeśli macie zamiar obejrzeć w kinie, to polecam, jeśli jednak w domu, to tak średnio bym polecał, ponieważ fabuła mimo tajemniczości, jest dość przewidywalna.

PS Wołam ludzi, którzy tego chcieli @matkaPewnegoMirka, @Abstrakt, @Cancer84, @przemu321, @JagniecymFuterkiemWalekPokryty, @Huevos, @laxmanCR7, @Tekedo, @Wozyack, @dwiekupy11, @aktez98, @djgrs, @wykopowy_brukselek, @senkju, @BigKahunaDick @NDSS @slonio121, @wowo098, @BoloMaster jeśli ktoś nowy chce być wołany, to zaplusujcie dany komentarz

Pozdrawia mugol Janusz - #filmowyjanusz

#kino #harrypotter #film #filmnawieczor
hacerking - "Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore" (2022) - pierwszą częścią b...

źródło: comment_1650401176BPf36Htj7Eh0guRakGmyBN.jpg

Pobierz
  • 10
@cotidiemorior: No to nawet nie bierz się za filmy o Kongu, bo o ile w kinie robi to wrażenie, tak jednak po "wypożyczeniu" tracą całą magię.

PS Podczas ponownego seansu "Kong: Skull Island", czekając w kolejce obejrzałem trailer, i okazało się, że pokazano tam wszystkie wartościowe/widowiskowe sceny, a fabuła, to partolony, bezsensowny dramat.
PPS Tera biorę się za Batmana, bo Joker, to partolone arcydzieło.