Wpis z mikrobloga

Mireczki, OSZUKALI!!! (°°
Jak co środe byłem sobie na kebabie w mojej ulubionej budzie. Wszystko ładnie cacy, dzisiaj se biere boksa z baraniną no i fajnie. Czekam na zamówienie, czekam czekam; no i jest! Wołowina w boxie z czosnkowym! Mnie tak troche przylagowało bo se normalnie na baraninke czekałem, sie mnie gość pyta co żeś zamówił. No to ja zgodnie z prawdą że to samo ale nie z wołowiną tylko z baraninką. A ten mi mówi że baraniny nie ma i na całym Rzeszowie jej nie ma także mam brać i spadać. Oczywiście wyszedłem zachowując fason co by se nie myśleli że ze mną pogrywać można. Ale teraz nie wiem co się od janiepawla, zawsze prosiłem baranine i zawsze była w prawie każdym barze a teraz to się okazuje że ja cały czas wołowine #!$%@?łem. Już sam nie wiem czy teraz wołowine czy baranine wpieprzam, znam tylko ten jeden smak i nie wiem do czego on należy. Daje zdjęcie może znajdą się eksperci #oszukujo #kebab #rzeszow #zalesie

PS: przepraszam że rozmazane ale mam aspargera
Pobierz Skotlicki - Mireczki, OSZUKALI!!! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Jak co środe byłem sobie na kebabie w...
źródło: comment_1650462724g8969EWuYxgkVmHyo2DjXz.jpg
  • 27
@Skotlicki prawie w każdym kebabie masz kurczaka i to drugie, czyli baraninę/wołowinę z czego w większości przypadków jest to wołowina.

Ja kiedyś zamawiałem mówiąc baranina, a potem się dowiedziałem, że oni nigdy jej tam nie sprzedawali i wieprzalem cały czas wołowinę XD
@Skotlicki: najczęściej jest to wołowo indycze mięso mielone, ale dużo osób zamawiając kebsa mówi że chce tę słynna baraninę a że perscy książęta mają to głęboko w dupie że mówisz o baraninie to zwyczajnie nikomu tego nie mówią także nie ty jeden jesteś "oszukany" baraninę raz chyba spotkałem i to było w kebab Berlin czy jak mu tam
@anttrza: to jest takie marketingowe rżnięcie. Polacy nie lubią baraniny i tyle. Koszt kilograma udźca jagnięcego to 24 zł, kilo wołowiny jest droższe. Więc nie ma co się spinać. Ja tam lubię "barani" wołowy kebab