Wpis z mikrobloga

Taki mały #eksperyment dla wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wykonania kilka prostych kroków:

1.Szukamy na mirko/głównej wykopka który napisał antyukraiński/prorosyjski komentarz. Tutaj uwaga i podpowiedź: komentarze i wpisy mogą być subtelne, udające "ostrożne" sprawdzanie faktów, umniejszanie sukcesów wojsk Ukraińskich czy np. grożące rosją.
Przykłady kwalifikujących się wypowiedzi: "nie zapominajmy o Wołyniu", "USA też prowadziło wojny", "to nie nasza wojna", "nie wysyłajmy ciężkiego sprzętu bo pan putin się zdenerwuje i jeszcze atom zrzuci", "poczekajcie na drugi rzut zawodowego wojska". I tak dalej - poradzicie sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Wchodzimy na profil takiego delikwenta i teraz zaczyna się zabawa - przeglądacie inne wpisy i komentarze. Jak ktoś chce to może sobie policzyć punkty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- za każdy wpis pro konfederacki dostajecie 2pkt,
- za każdy wpis antyszczepionkowy 3pkt,
- bonus jeśli konto to zielonka 5pkt,
- i dla wytrwałych zawodników: udana próba zamiany koloru nicku danego wykopka na srebrny: 15pkt.

3. Przenalizujcie liczbę punktów i wyciągnijcie wnioski po której stronie stoi #konfederacja i jakiego kraju propagandę łyka.

Wyłoncz tv i włoncz myślenie xD

#neuropa #bekazkonfederacji #bekazprawakow #ukraina #wojna #polityka
Pobierz jankes83 - Taki mały #eksperyment dla wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wykonania kilka pros...
źródło: comment_1650549247b6Os9BknM9ploPmJEvYag3.jpg
  • 22
@M4rcinS: Ja się nie szczepiłem i na grypę i na tego modnego wirusa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co nie znaczy, że nie szczepiłem się na inne choroby i moje potencjalne dzieci też zaszczepię.
Jestem antyszczepem? xD
@jankes83: eh...
na mnie sporo 3 punktówek można by nabić 
i 2 też troszkę
ale nie spełniam punktu pierwszego - wejścia do gry :P

może jakoś zasady podrasować? (chociaż przejrzałem swoje ostatnie wpisy i wychodzi że napisałem że dziewczyny na Ukrainie bywają grube więc nie wiem)