Wpis z mikrobloga

nie znalem wczesniej nikogo z dzisiejszego cage, ale podsumuje:

ksajo: myslalem, ze to jakis dinozaur internetow, ktory wychowal nowe pokolenie streamerow. ze jest wzorem dla kolejnego pokolenia, wszak wyglada na 40 lat. sprawdzilem: gowniak z zakolami ma zaledwie 24 lata.

fagata: chodzaca reklama tzw. medycyny estetycznej. kiedys byla calkiem ladna, naturalna. teraz to jest karykatura kobiecosci. moze jestem za stary, ale za "moich czasow" dziewczyny dazyly do tego, zeby miec maly, zgrabny tyleczek, a ta sobie pompuje jakies gowno w dupe.

AJ: bardzo sliski typ. nie odroznia neila od lance'a (armstrongow - astronauty od kolarza). nie odroznia sterydow od dopingu. #!$%@? sie kazdemu w zdanie. w zyciu nie posluchalbym jego rad, bo widac, ze sam nie wie o czym #!$%@?, ale udaje, ze na wszystkim sie zna. mam nadzieje, ze nasz triathlonista #!$%@? mu srogo.
#famemma
  • 12
@reggaejunkiejew: trochę boomeriada z tą Fagata z Twojej strony. Kiedyś to medycyna nie była na takim poziomie. Wszystko jest dla ludzi, jednym się podoba tak drugim tak. Najważniejsze to podobać się sobie i imo #!$%@? nam do tego co kto ze sobą robi.
@ZebraKz nie do końca, bo ona jest influencerką, czyli udostępnia na własne życzenie szerokiej publiczności treści związane ze swoją osobą. A z tego właśnie powodu to wiąże się z subiektywnymi opiniami, które każdy ma prawo o niej wyrażać. Te opinie mogą być nie tylko pochwałami, czy komplementami, ale też krytyką, a nawet hejtem, z czym tacy ludzie powinni się liczyć.
@ZebraKz Haha, ja nie wyraziłem opinii o jej wyglądzie. Ale jeśli chodzi o to, to nie oszpeciła się jeszcze tymi zabiegami, jak inne, jest to zrobione ze smakiem i fakt - może się podobać, a sądzą po ilości obserwujących i spermiarskich komentarzy pod jej fotkami pewnie się podoba.
Tyle, że ona jest bardzo młoda i na pewno na tym co jest się nie skończy, a dalej to już niestety równia pochyła.
Aczkolwiek
@Hershel: no dobra: mozna przyjac, ze sterydy to forma dopingu w sportach sylwetkowych, ale stawianie anabolikow na rowni ze srodkami poprawiajacymi wydolnosc jest troche falszowaniem rzeczywistosci i usprawiedliwianiem uzywania tych pierwszych. nie popieram.
@reggaejunkiejew: Przecież ty nie masz pojęcia o czym piszesz - to właśnie o takich jak ty mówił AJ xD Najpierw że sterydy to nie doping, potem że anaboliki nie poprawiają wydolności. Brakuje jeszcze "sterydy się wszczykuje" i mamy klasycznego znawcę tematu dopingu w sporcie. Masz świadomość że leki na astmę, które poprawiają wydolność to też... STERYDY? xD Jak nie masz takich podstaw to dyskusja co jest bardziej szkodliwe - czy testosteron