Wpis z mikrobloga

@Przemson: Wg mnie to punkt zapisu jest do dupy. Chyba, że liczymy przywołanie NPC, które jest w takim miejscu, że od razu po przywołaniu biegnie walczyć z tymi olbrzymami i ginie lub traci zdrowie bezcenne podczas walki z duetem.
@guardado: Za 1 razem właśnie tak mi się prawie udało pokonać ale niestety mam mało człowieczeństwa żeby ryzykować xD teraz stoję przy ognisku i czekam może jakiś znak się pojawi do przywołania
@guardado: Właśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kupiłem trylogie jak miałem urlop myśle spróbuje xD do tej pory nie było tak zle ale jak doszedłem do nich to przerwa 2 tygodnie i teraz znów próbuje. Myślałem żeby się cofnąć po miecz dwuręczny i ulepszyć na ogień może by było łatwiej.
@Przemson: gg Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) będziesz mógł teraz teleportowac się między ogniskami, jesteś również w momencie, w którym można zadecydować o zakończeniu gry - kwestia komu dasz to naczynie, Frampt czy Kaathe, ale jak to Twoja pierwsza przygoda z DS to nie przejmowałbym się tym specjalnie, powodzenia dalej z grą
@Przemson: dokładnie tak, tracisz fabularne itemki, ale zostaje Ci wbity level i ulepszona broń, a przeciwnicy maja nieco więcej hp i robią większy dmg... w DS1 do NG+ przechodzisz od razu po finałowej walce, także cokolwiek innego chcesz zrobić w grze to lepiej zrób to przed walką