Wpis z mikrobloga

Ja cie pytam co się nie zgadza w takim razie


@svr_: Że za okupacji był mniejszy wyzysk? Obozy śmierci, prace przymusowe, łapanki, bycie obywatelem drugiej kategorii, ogólny plan zamiany Słowian w niewolników? Mam wrażenie że się coś skale wyzysku nie zgadzają.

defekowałeś znowu bez żadnych konkretów i teraz nie wiem o co ci chodzi.


@svr_: Nie sprawiasz wrażenia zbyt bystrego jeżeli nie załapałeś o co chodzi z stawką podatkową w
Mam wrażenie że się coś skale wyzysku nie zgadzają.


@suluf: jak mieszasz to się nie zgadzają. Przecież masz w pierwszym zdaniu napisane, że mówi o podatkach.

Nie sprawiasz wrażenia zbyt bystrego jeżeli nie załapałeś o co chodzi z stawką podatkową w obozie śmierci kiedy mówimy o tym że podobno za Hitlera był mniejszy wyzysk


ty za to jesteś aż za bardzo bystry myśląć, że wystarczy 'świętę oburzenie' matko bosko, jak tak
@suluf: jak mieszasz to się nie zgadzają. Przecież masz w pierwszym zdaniu napisane, że mówi o podatkach.


@svr_: Typowe nikt nie zrozumiał króla, oczywiście na przykład niższych podatków wybiera się Hitlera, oczywiście innego wyzysku nie było i jak zapłaciłeś podatki to więcej cię nie wyzyskiwano, także pieniężnie.

ty za to jesteś aż za bardzo bystry myśląć, że wystarczy 'świętę oburzenie' matko bosko, jak tak można sk*rwysynu, przecież to hitler.


@
Typowe nikt nie zrozumiał króla, oczywiście na przykład niższych podatków wybiera się Hitlera, oczywiście innego wyzysku nie było i jak zapłaciłeś podatki to więcej cię nie wyzyskiwano, także pieniężnie.


@suluf: nie wiem czy nikt nie zrozumiał, ty narazie dyskutujesz nie wiem z czym.

TO nie słowo Hitler jest problemem a cała wypowiedz i pomysł że byliśmy przez niego mniej wyzyskiwani. Te 8 procent to też dotyczyło więźniów obozów zagłady i niewolników
@suluf: nie wiem czy nikt nie zrozumiał, ty narazie dyskutujesz nie wiem z czym.


@svr_: no właśnie się zastanawiam z czym dyskutuje, bo raczej z kimś kto umie czytać nie bardzo

a twój jedyny argument przeciw to łojezu nazizm, obozy zagłady itd.


@svr_: Mój jedyny argument przeciw idei że mamy większy wyzysk niż za czasów zniewolenia i mordowania naszego narodu? Więc czekam na odpowiedz, czy podatki były też tak
bo raczej z kimś kto umie czytać nie bardzo


@suluf: przecież to ty nie potrafisz przeczytać pierwszej linijki twitta. I jeszcze masz pretensje do kogoś. To raz, a dwa zachowujesz się katol co mu 'papiesza' obrażajo. Papiesz swinty i koniec, jak śmiesz w ogóle dyskutować.

Więc czekam na odpowiedz, czy podatki były też tak korzystne dla więźniów w obozach zagłady albo podczas niewolniczej pracy w rzeszy czy w obozach pracy?


Nie
@suluf: przecież to ty nie potrafisz przeczytać pierwszej linijki twitta. I jeszcze masz pretensje do kogoś. To raz, a dwa zachowujesz się katol co mu 'papiesza' obrażajo. Papiesz swinty i koniec, jak śmiesz w ogóle dyskutować.


@svr_: Czytanie ze zrozumieniem, będziesz miał w szkole za pare lat

Nie wiem dlatego cie pytam, bo chyba wiesz skoro się spultałeś.


@svr_: No myślę że więźniowie w obozie pracy albo zagłady albo