Wpis z mikrobloga

To wiele tłumaczy, chociażby to dlaczego zostawił ojca jak psa w przytułku, po śmierci matki montował "materiał życia" i zasadniczo jest cynicznym łasym na łatwy hajs kmiotem. "u mnie w wigilię zawsze rano brało się trzy pieniążki, mogły to być złotówki, dwuzłotówki albo pięciozłotówki i trzy razy obmywało się twarz tymi pieniążkami" "kolejną taką typową, przynajmniej w moim domu tradycją było to, że pod obrus kładło się portfel" 1:15
#kononowicz
Pethaf - To wiele tłumaczy, chociażby to dlaczego zostawił ojca jak psa w przytułku, ...
  • 9
@okuratny22: mówi Marjora? Kiedy ona ma to pisać jak musi zajmować się dzieckiem i domem? To oczywiste że rudy podszywa się pod żonkę, stara się trzymać na jej koncie chłodny, uprzejmy, wręcz urzędniczy styl mowy. Pewnie po to by prowokować żarty, którym potem robi screenshoty i będzie przysięgał pod sądem że on nie ma pojęcia czemu ludzie ich nienawidzą, pewnie dlatego że Olo im tak karze xD
@Pethaf: Nie widziałem tego kanału, ani tego filmu wcześniej. Wysłuchałem połowę i jprd... to materiał badawczy dla jakiegoś psychologa. Ludzie mówią, że nt. małych wsi to panują stereotypy, szkoda, że są prawdziwe. To co ten srawek tam opowiada to relacjonowanie lokalnych dysfunkcji, które się uchowały w tej wiosce niczym aborygeni w Australii. Srawek oddał ojca do bidula, śmiercią matki się nie przejął jakoś mocno. Nic dziwnego, bo żyjąc w takim stadzie
@BombaskaEskadraLotnicza: sradek to wieśniak, który wziął za żonę dużo młodszą sepleniącą kmiotkę z ubogiej rodziny. To widać już po tym jak urządzili mieszkanie, co stawiają na stole. Czy ta audica i chwalenie się zakupami xDD to po prostu ludzie wychowani w biedzie duchowej i materialnej którzy pierwszy raz zobaczyli więcej niż minimalna +/- 20% na rękę.