Wpis z mikrobloga

Weszłam na pikabu na tag Polska i serio oni uważają, że chcemy zając zachodnią Ukrainę, chcemy Lwowa. Ba! Oni są przekonani o tym, a jak dostali info, że od 1 maja będą intensywne ruchy naszych wojsk, to już się totalnie obsrali. I oni piszą, że biedna Ukraina, że my podzielimy ich kraj, biedni Ukraińcy xD Oni są tak odklejeni, że aż to jest nierealne.
#ukraina #pikabu #ruskiwypok
  • 28
@cocieboli: Wszystko jest możliwe, sami zobaczymy co będzie 9. maja. W zasadzie to my też nie wiemy co się wydarzy. Może przygotowują ruskie społeczeństwo na wejście wojsk pokojowych NATO w celu obrony zachodniej i południowej Ukrainy. Te ćwiczenia mobilności i co za tym idzie transport wojsk to... nie wnikam, jestem jednak pewien, że każdy krok NATO będzie odpowiedzią na poczynania rosjan. Wszystko jest w rękach rosyjskich elit, zarówno eskalacji jak i
@Subtelny_Prostak: właśnie nie lubię jak tak ludzie zalana na jednostki, o zły Hitler a gdzie wszyscy co to robili. O w rękach elit, oligarchów, illluminati, wszystko by czuć się zwolniony z działania. To jest w rękach ludzie ze go popierają i kupują ta tania propagandę, nie miał by poparcia nie miał by władzy, miałby większe poparcie ktoś normalny to było by normalniej. Nic bez przyczyny
@cocieboli: Wrzucałem materiał z pikabu dziś na mikroblog, ale nie zaszkodzi wrzucić jeszcze raz:

Czy będą sankcje przeciwko Polsce?

Na fali doniesień wszystkich nowości o Polsce i Rumunii pojawiły się dwa pytania skierowane do domowych analityków:

1. Jeśli Polska i Rumunia spróbują zająć część Ukrainy, to czy będą wprowadzone sankcje przeciwko nim?

2. I kogo, w tym przypadku, będzie wspierać UE i NATO (pieniędzmi i bronią)?


xD