Wpis z mikrobloga

Mirki z #torun co wam powiem, pewnie się wielu z tym nie zgodzi, byłem w wielu miastach w Polsce, ale ogólnie jeśli chodzi o zadbanie wizualne miasta to dla mnie jest tu topka Polska, wiem że to średnie miasto ale czuć tu u nas taki zachód i piękne miasto Europejskie, gdyby tylko zarobki były lepsze to myślę że świetnie by się tu mieszkało, ostatnio czare goryczy do takoej myśli przelał mi #poznan ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem wiem że macie rozkopany cały rynek, ale co nie spojrzałem to pełno petów specyficzny zapach dużo dziurawych mocno dróg, jakieś stare parkometry i pełno zaniedbanych budynków :D czułem się tak jak w Toruniu w latach 2005-2010 :)
#torun
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EloBreko: Jestem yltytaj raz do roku nawet właśnie teraz przyjechałem na majówkę i po 24 latach tutaj spędzonych oceniam to miasto ccoraz gorszej, coraz więcej patologii pijaków i narkomanów wszystko bardziej zaniedbane. A na ulicach syf
@EloBreko: w Toruniu strasznie śmierdzi, jakby spoconymi starymi babami smarującymi się codziennie czosnkiem dla podkreślenia efektu. A tak to reszta na plus.

specyficzny zapach

No jakby utwierdziłeś mnie tylko w tym co wyżej napisałem, przyzwyczaiłeś się już do smordu w Toruniu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EloBreko: Dla mnie fenomenem jest mała ilość śmietników przy chodnikach. Na osiedlach jest jeszcze gorzej. Serio nie wiem jaka to filozofia postawić pare śmietników obok chodników. Czasami wcale mnie nie dziwi, że puste opakowania i butelki lądują na trawniku.