Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Ehh chłop był na wsi i spotkał "kolegów" i oczywiście odrazu jak podjechałem uchyliłem szybę to nawet się nie przywitali nie powiedzieli typu Siema czy coś tylko się zapytali czy ich podrzucę a ja głupi się zgodziłem i mówili daj mu itp. Jeden się chciał garnąć to mu dałem to debil zaczął laczka palić... Nawet się nie zapytali o paliwo... I już rezerwa mi się świeci ehh chłop już w łóżku leży i idzie spać. Odcinam się od tego toksycznego towarzystwa już na dobre. ( ͡° ʖ̯ ͡°) (°° #przegryw #normictwo ##!$%@? #gorzkiezale #patologiazewsi #patologiazmiasta
Pobierz M.....2 - Ehh chłop był na wsi i spotkał "kolegów" i oczywiście odrazu jak podjechałe...
źródło: comment_1651522458HZeM85Xd8FkOJEtVXBuRGq.jpg
  • 10
@Mietek_02: Na początku śmiechłem, ale po chwili przypomniałem sobie, że tak robił mój brat 1,5 dekady temu tyle, że z motorem. Wtedy miał mnie w dupie, a teraz mówi, żebym wyszedł do ludzi. Koledzy go "wydymali", obsrali, a on cope'uje, że ma to w dupie.
@Mietek_02: wobec tego, jeśli to nie bait - jakim cudem się na to godzisz? Uzależniony od ojca (czyj jest komputer?), matka zabrani Ci jeździć niby Twoim samochodem (kupionym przez ojca), mieszkasz w deweloperskim domu rodziców…. Miałeś jechać w trasy na busie/ciężarówce z jakimś sąsiadem jakiś czas temu… Nic z tego nie wyszło. A co wyszło?

Po co się godzisz na taka rzeczywistość?

Uciekaj stamtąd, nie ważne gdzie - ważne byś mógł