Wpis z mikrobloga

Jeśli to nie fake to mnie zdziwko złapało lekkie.
Spodziewałem się tego że Pol najczęściej pojawia się na kanale, ale tego że kopytnik z padlistą są częściej od Stanowskiego to już nie do końca. W sumie patrząc z drugiej strony, pomijając fakt że Borek i Smokowski to chamy, to im się nawet nie dziwię aż tak że nie chcieli innego podziału. Narracja Krzyśka była taka że oni nic nie robią i nie wymyślają nic nowego, a statystycznie byli częściej od niego na kanale.
Dodajmy do tego fakt że oni pojawiali się tylko w sportowych wydawnictwach, ewentualnie hejt parkach, a Stano łapał się tematów o wiele bardziej nośnych, głośnych, niepowiązanych ze sportem.

Więc w sumie nie dziwię się teraz chłopakom że nie chcieli uzależnić się od wyświetleń, bo jako że brali udział tylko w sportowych wydawnictwach i hejt parkach to z automatu byli na przegranej pozycji. Mogli od tego odejść, ale co wtedy z ideą kanału SPORTOWEGO? Więc moze robili mniej i byli mniej kreatywni, ale ostatecznie to w programach pojawiali się częściej od niego. Z tej perspektywy Ksiek jest pazerny na kasę, aczkolwiek tego że Borek ze Smokiem są egoistycznymi burakami nikt nie będzie teraz odrzucał.

I też się zastanawiam, bo Krzysiek mówił o tej rywalizacji. Na co liczył? Że Smokowski weźmie Gozdyrę, a Pol Rymanowskiego i będą swoje Stanowski&Mazurek kręcić? Bo z całym szacunkiem, ale na tematach sportowych to nie ma szans żeby robić takie liczby co Stano, a dodawanie kolejnych tego typu formatów psułoby już całkowicie ideę sportową materiałów. Proste że program z Mazurkiem i dziennikarskie Zero będą łapać o wiele większe zasięgi, bo to jedyne formaty które pozwalały na komentowanie a to Pandora Gate, a to Janoszek, a to innych politycznych akcji którymi żyła Polska.

Nie wiem, naprowadźcie mnie jeśli Stano miał coś innego na myśli, może po prostu wymyślanie czegoś innego i kontynuowanie bardziej tego co się zaczęło, ale wciąż bywali w odcinkach częściej niż on, Pol np. o prawie połowę częściej. Więc też moim zdaniem narzucał im albo zerwanie całkowicie z wizerunkiem kanału na którym głównym nurtem będzie sport, albo po prostu wiedząc że jest to niemożliwe do spełnienia, chciał się posłużyć statystyką wyświetleń tylko dla podwyżki, rzucając szereg korzystnych dla niego argumentów.

Porównałbym to do rajdu, gdzie startowały autka o maksymalnej mocy 1,4 (maksymalnie zasięgi dla tematów sportowych) a tu przychodzi Stano który ma bestię z 3.0 V6 i nie ma szans by przegrać.

No i na koniec dodam że dla samego sportu w KS cały Stanowski był niezmiernie ważny, na Najmana przychodziło 20 razy więcej osób niż na inne programy, więc zawsze jakiś ułamek z nich zostawał, odpalając a to program o MMA który się wyświetlił dzień póxniej na głównej, a to cokolwiek innego. Aczkolwiek no trochę zachwiało to moje spojrzenie na to wszystko.

#kanalsportowy
michalxd21 - Jeśli to nie fake to mnie zdziwko złapało lekkie. 
Spodziewałem się tego...

źródło: obraz_2023-11-11_203356765

Pobierz
  • 92
@afc85: gdzie Ty tu widzisz bycie śliskim? umowy mają to do tego, że po jakimś czasie można je zmieniać/aktualizować. Akurat on wszystkie swoje formaty i nie tylko wymyślił sam. W tym samym okresie kiedy miliony wyświetleń nabijały Dziennikarskie Zero i Hejtpark, Smokowski robił Pierwszy raz i idiotyczne top 10. Nikt nie bronił im zrobić takich formatów, żeby nabiły większą oglądalność, a jednocześnie nikt tego nie zrobił.

Z powyższych liczb jasno wynika,
@Promilus: no dobra, ale kto mu bronił być podczas MŚ? Borka też nie było bo komentował, a ostatni okres to tylko miesiąc, więc Stano pojawiłby się pewnie dodatkowe z 10 razy maks. Dodatkowo też miał masę rzeczy poza KS, czyli TVP, Bundesliga, KSW, sam organizował gale bokserskie, a mimo to na KS bywał częściej od Stanowskiego który tylko w KS się pojawiał. Argument przeciwko niemu? Że nie wymyśla nic nowego, ale
Z tej perspektywy Ksiek jest pazerny na kasę, aczkolwiek tego że Borek ze Smokiem są egoistycznymi burakami nikt nie będzie teraz odrzucał.


@michalxd21: To, że Borek jest bucem jest powszechnie wiadome, Smoku trochę się jednak ukrywał no i depresja, z którą walczy od lat też powoduje u mnie nieco łagodniejsze podejście, ale że Stano ma portfel zamiast serca to też wiadome xD

Stano potrzebował Borka, Pola i Smoka żeby się wybić
@michalxd21:

Najciekawsze jest to, że HP Stanowskiego z Rożkiem i Draganem robiły lepsze liczby niż HP Smoka z Quebo czy Tede.

Chociaż nie wiem jak YT dokładnie liczy te wyświetlenia. Jeżeli ktoś ogląda np. czterogodzinny Hejt Park przez cztery dni po jednej godzinie to nabijają się chyba cztery wyświetlenia a nie jedno. W takim układzie te liczby Stanowskiego byłyby już trochę mniej imponujące, ale i tak powinny robić wrażenie (fizyka to
@Tacho_: tutaj zgoda, wywiady, espresso z matim itp to był formaty które powinny być kontynuowane. Ale z drugiej strony oni mogą to odbić że chcą udziały tak jak % byli w programach w danym miesiącu, i co wtedy? Bo argument Stana jest dobry dla Stana, ale jakbyśmy mieli iść w wyświetlenia to np. Pol miałby zrezygnować z jakiś pomniejszych programów tylko i wyłącznie dla tych większych? Żeby zamiast robić program z
@michalxd21: Pytanie tylko jak to się rozkładało wcześniej, bo Stano też od dłuższego czasu mocno hamował i ostatni rok mógł być niemiarodajny.

Hejtparków to chyba nie prowadził od czerwca, albo jeszcze wcześniej. Stanowiska chyba od MŚ nie nagrywał. Podobnie Dziennikarskie zero pojawiało się mocno okazjonalnie, gdzie wcześniej był to format regularnie emitowany.
@michalxd21: jedyny rozasadny wpis w tej gownoburzy. Dla mnie trzeba być niezwykle naiwnym aby stawac po ktorejkolwiek stronie. Przypomina mi się że kiedys Stanowski już raz wysterował Zarzecznego z jakiegoś programu kiedy ten był na zakręcie, bo mu nie odpowiadał. Ogolnie za wyswietlenia, zasiegi, to Stanowski #!$%@? pęto bezdomnemu ze strzykawką w dłoni, wiec wszyscy tam są siebie warci. Banda pazernych buraków.
@falden: nie no, ale Dragan jest turbo znany, już przed KS dużo osób go śledziło. Też nie wiem na jakiej zasadzie wybierali prowadzących hejt parki, ale Stanowski zawsze przez swoją bezczelność dostawał albo postaci do złomowania albo postaci które były po prostu popularne. Paris Platynov, Gonciarz, Korwin, Żółtek, Wojewódzki, Mentzen, Zaorski, Nitro, BNT, Wardęga, Jaś Kapela- zawsze to Stano dostawał najlepsze kawałki ciasta. Wielu z nich też było boostowanych tym co
@michalxd21:

Dragan był trochę znany, ale nie ma co go porównywać z Quebo czy Tede, którzy są czołowymi postaciami polskiej popkultury.

Kowal to Kowal, ale w KS miałeś też często Rokiego, Wichniarka czy Michalika.
@michalxd21: wszyscy 3 są siebie warci, ale jako że zakolak to wytrawny manipulator i najlepiej porusza się w necie to według sebków z holandii wygrał dramę XD śmieszny był cytat jak zakolak powiedziała że borek bez KS komentowałby teraz ligę europy w polsacie, typ co ogarnia galę bokserskie, jest w ksw od latach i tak samo komentuje reprezentacje
@falden: Z jednej strony tak, z drugiej masz np. takiego Palikota gdzie można było się spodziewać wyników co najmniej wyższych od Marianny Schreiber, a zrobił "jedynie" 600k wyświetleń, i też Stano go prowadził. A te wyniki z Quebo i Tede też nie są jakieś złe, bo są w topce kanału, a nie na odległych miejscach. Nie wiem szczerze z czego to wynika, Dragan też jest mega barwną postacią, kręci teledyski, a
@Wincyyyyj: to też fakt, nie wiem czy to było w tej statystyce uwzględnione, czy może jednak liczony był tylko jak fizycznie siedział w fotelu w studio. No sam fakt że nie spodziewałem się że stana było tak mało daje mi do myślenia.