Wpis z mikrobloga

Tak w sumie przeraża mnie trochę ten wpis Kuleszy, że już nie pozwolą Warszawie organizować finału PP. Trzaskowski z PSP podjęli bardzo dobrą decyzję, czas położyć kres piromanom, a prezes zamiast ich poprzeć i włączyć się do walki, postanawia stanąć po stronie bandytów niszczących ten sport. Nie wiem czy dostaje w łapę od gangsterów kręcących tym biznesem ale to żenada.
Wszyscy chyba pamiętają co się działo przed paroma laty jak w tej swojej oprawie kryminaliści wnieśli race i raketnice którymi strzelali do ludzi i wywołali mały pożar który skończył się licznymi oparzeniami bogu ducha winnych ludzi. Mam nadzieję że za rok, gdziekolwiek zorganizują, to włodarze tego miasta będą mieć jaja żeby powiedzieć nie i jeśli PZPN nie chce położyć temu kresu, to oni go do tego zmuszą. Wczorajszy mecz powinien być sygnałem dla wszystkich miast i na meczach ligowych niech też zakazują tak długo aż nie przyniesie to skutku i nie wytępimy kiboli którzy chcą sobie urządzać pokazy pirotechniczne zaraz obok kilkumetrowej łatwopalnej flagi trzymanej przez zwykłych ludzi.
#ekstraklasa #pucharpolski #pzpn #mecz #pilkanozna #warszawa #bekazpodludzi
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@FerdekM: Kulesza wieśniakiem, robiącym wszystko pod publikę? Nowe, nie znałem. Pamiętam, jak po wyborze na prezesa pojechał zrobić sobie zdjęcia, jak kładzie kwiaty na jakimś grobie. Napisałem wtedy, że będzie to prezes pustych gestów, i podniosłych twittow. A na koniec kadencji okaże się, że poza twitterem okaże się słabym prezesem. I na razie się sprawdza xd
Napisałem wtedy, że będzie to prezes pustych gestów, i podniosłych twittow.


@HaczuPikczu: odmówienie gry przeciwko Rosji to nie był pusty gest tylko zajebiscie ryzykowny ruch który zauważ że zapoczątkował światową lawinę kulturowego embargo na Rosję.

Nie bronię tu Kuleszy bo też uważam że to wieśniak, ale nie można mówić że nic nie zrobił.

Inna sprawa że ten gest był również jak najbardziej pod publiczkę (tymbardziej że z początku nie było takich
@PeterGosling: Szkoda że początkowo ani myślał nie grać z Rosją, dziwnym trafem zmienił zdanie chwilę przed postem od piłkarzy którzy stwierdzili że nie grają. Nie miał wyboru musiał protestować, on nic nie zapoczątkował, zapoczątkowali piłkarze, jak nie wierzysz to se odśwież newsy z początku lutego, na początku nie chciał tylko grać w Rosji i rozważał dogadanie rozegrania tego barażu w Polsce.
@JohnnyPomielony
Dokładnie. W Polsce ciągle panuje przekonanie, że kibic to bandyta. Grajmy bez kibiców, na tych wielkich molochach ,których 3/4 ligi nie potrafi wypełnić. Gdyby nie doping, piro, oprawy sam pewnie nie jechałbym na mecz, bo po co.
Ile razy to oglądało się bramki z golgifa zaraz po meczu, bo pod sektorowką była świetna zabawa :)