Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Zamierzam wejsć w świat #cccam. Potrzebuje dekoder, który pozwoli na oglądanie dwóch niezalerznych kanałów. Wysyła dwa sygnały. Czyli do dekodera będzie podłączony telewizor oraz drugi telewizor (w innym pomieszczeniu), który będzie komunikował się z dekoderem przez #iptv. Potrzebuje dwa telewizory podłaczyć, ale nie chce dwóch dekoderów kupować, dlatego wymyśliłem, że jeden będzie podłączony "normalnie", a drugi przez iptv i wszystko bedzie szło z jednego dekodera. Oczywiście TV mogą chodzić równoecześnie i każdy będzie miał inny kanał wyświetlony. Potrzebuje coś w miare rozsądnych cenach. Do dekodera planuje podłączyć jedną satelite. Czy jest to możliwe? Co potrzebuje i co polecacie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62722b37ad261bf67469b543
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: zdrowo przekombinowane, lepiej dwa najtańsze dekodery. Jedna antena wystarczy, musisz tylko mieć możliwość przeciągnięcia kabla sygnałowego do każdego pokoju (konwerter twin albo unicable). Takie iptv nie będzie dobrze chodziło.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam tak zrobione na starym dekoderze Pace. Działa bardzo fajnie już drugi rok. Pace wpięty jest pod telewizor w salonie i kolejny TV ma box z tivimate plus lista m3u. Jedyna uwaga to czas uruchamiania kanału dłuższy niż dla listy plusx. Trzeba pamiętać, że ten dekoder to zabytek i jeśli oczekujesz czegoś więcej to warto kupić coś nowszego. Mi do samej tv wystarcza.
Ja ma zrobione na serwerze z tvheadend, pod proxmox,ale wystarczy zwykły komputer z linuxem karta satelitarna dvb-s2 z dwoma tunerami, a jako client na telewizorach iptv lub klient tvhedend.