Wpis z mikrobloga

@murmurlrl: z ciekawości, co masz na myśli pisząc ergonomia? Infotainment jest spoko, polowa youtuberów po prostu nie obyła się z nim. Np. niektórzy grzebali 30 sekund szukając wyłączenia start stop, a można sobie to wyciągnąć na pulpit i wyłączyć w ciagu 2s.
@Krmtzzz: Np. to, że nie ma fizycznych przycisków od najważniejszych opcji, dla mnie byłoby to ultra uciążliwe. Plus czytałem gdzieś, że system w tych cuprach lubił się poważnie przywieszać, nawet tak na amen, że trzeba było jechać do serwisu.
To, że można coś wyciągnąć na pulpit w sumie nie jest plusem, bo najpierw trzeba to zrobić. Najważniejsze opcje powinny być zawsze pod ręką.
@murmurlrl: Najważniejszych opcji, czyli jakich? Rozwiń proszę.

Czytałeś... Ok, ale nie doczytałeś już, że po ostatnich update'ach nie pojawiają się już posty z wieszaniem tabletu. Ja nie miałem żadnych zwiech od odebrania auta z salonu (6 miesięcy, 10k przebiegu). A jeśli komuś się wieszał (bywały takie przypadki, na początku było ich sporo), to wystarczył 30s reset tabletu, żadna jazda do serwisu. Żeby nie było, nie usprawiedliwiam vaga, bo to było słabe,