Wpis z mikrobloga

@Catit: Teściowa korzysta z bodychefa już 4 msc. Generalnie jest zadowolona, jedyne co to ciasta jej nie podjeżdżają. Dania wyglądają smacznie, jednak zauważyłam ze trochę podjada pomiędzy posiłkami. z tego do kojarzę można tam wybrać ilość kcal w ciągu dnia, zapewne zaniżyła zapotrzebowanie
@Natna213: Ja używam Gastropaczki. Różnica miedzy 800-1200 kcal wydaje się spora, ale tylko w ilosci kaszy czy dodatkowego kawałka mięsa. dosłownie :( Szczerze jak wziąłem teraz najtańszy warianta za jakieś 30 PLN dziennie, to chyba wole kupić 3 sałatki z Zabki. Mniej miesa o sporo więcej zielonki. Z Zabki wychodzi jakie 1300 kcal ( 3 sałatki ) . Przy diecie 2000 i 5 posiłkach wyglada lepiej catering dietetyczny . Roznorodnosc w
@Catit: Generalnie nie jestem wege, ale zdarzało mi się zamawiać wegetariańskie potrawy w NTFY i muszę przyznać, że były naprawdę smaczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co się orientuję oni mają tam całą dietę rozpisaną pod wege i ludzie na grupach na FB pisali, że to jedna z lepszych bezmięsnych diet pudełkowych z jaką mieli do czynienia. Ale tak jak pisałem trudno mi to weryfikować, bo