Wpis z mikrobloga

mirki z #utrzymanieruchu, pytanie z #pneumatyka szukam siłownika a tłoczyskiem antyobrotowym, antyrotacyjnym, #!$%@?, co producent inna nazwa. Najlepiej ogrągły, średnica 25mm, bo wtedy gwint przy tłoczysku (M22) mi idealnie dopasuje w dziurę w którą muszę go zamontować. Długi skok - 400mm. W kilku firmach już pytałem, to mogą mi zrobić za 5 tygodni, a ja potrzebuję na poniedziałek. Aktualnie jest tam wsadzone smc cd85n25-400-b-x2018 ale to niedostępny archaizm. Pomoże ktoś? Nawet nie tyle żeby mi podać link do zamiennika (chociaż było by miło), co raczej polecić firmę która mi taki zmontuje na szybko. Do hafnera już napisałem, oni mają sensowne terminy, ale pewnie i tak koło tygodnia. Może znacie kogoś kto zrobi szybciej?
  • 4
@SmokeProspector: przemili ludzie, pewnie nie rozwiążą mi problemu na szybko, bo nietypowe zamówienie, ale dawno nie spotkałem się z obsługą, gdzie koleś który odebrał telefon wie dokładnie o czym mówię i czego potrzebuję. Propsy w #!$%@?, dodałem do zakładek i wysłałem zapytanie ofertowe. Dzięki.