Wpis z mikrobloga

Jakieś 2 tygodnie temu dodawałem wpis na temat wygranej batalii sądowej o opiekę juniora i załatwieniu komornika na matkę naszego syna który mieszka ze mną . Była afera o ściągnięcie zaległych alimentów i bieżących z konta , było ponad 700 smsów i próby połączeń .
Dziś mamy rundę druga, skapowała się że teraz komornik będzie pobierał alimenty bezpośrednio od pracodawcy. Jestem ciekaw ile teraz tego będzie
#zwiazki #pieklokobiet #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz sieczkobrzeczek - Jakieś 2 tygodnie temu dodawałem wpis na temat wygranej batalii sąd...
źródło: comment_1651783150IbsM7uYm54j4Wj4arpliHd.jpg
  • 172
@sieczkobrzeczek: dostaję od swojej soon-2be-ex małżowiny bardziej obszerne, zwykle 1 wiadomość zajmuje 2 ekrany telefonu. Do tej pory przegrała 4 sprawy, w kolejce czeka jeszcze 4...5... czy coś, plus apelacje.
Szczerze współczuję Ci.

U mnie obelgi dotyczyły absolutnie wszystkich ludzi wokół mnie, sądu, prokuratury, kuratorów, policji, lekarzy, biegłych, prawników... ich życia prywatnego, które miało powodować że są po mojej stronie.

W odróżnieniu od tego co dostajesz, wiadomości do mnie miały teoretycznie
@sieczkobrzeczek: ja tu chyba zaprezentuję punkt widzenia, którego nikt nie bierze pod uwagę. Z własnej winy czy nie, laska jest po załamaniu nerwowym i choćby doszła do tego na własne życzenie, to jest zwyczajnie w #!$%@? miejscu w życiu. Jestem pewna że nie pisałaby tak gdybyś chciał się dogadać i kierował się wyłącznie dobrem dziecka. Może jestem jakaś #!$%@?, ale jak bardzo bym nie hejtowała swojego ex, to próbowałabym pójść minimalnie
fajnie byłoby gdyby nienawiść do niej nie przesłoniła Ci faktu, że syn też potrzebuje matki w swoim życiu


@piamater: dziecko potrzebuje matki, a nie psychopatki. A matka wcale nie musi być biologiczna. Na szczęście sąd jednak uważał inaczej niż ty, bo psychomatka ma odebrane prawa rodzicielskie, stąd płaci alimenty.

@Dziki_Zakapior: no spodziewam się rano #!$%@? komentarzami jaka to jestem #!$%@? i zniszczyć p0lkę, #!$%@?.Jak op choć przez sekundę pomyśli,
@sieczkobrzeczek: Zawsze mnie zastanawia gdzie ludzie znajduja takich chorych psychicznie xd do tego jeszcze zrobia sobie dziecko. Przeciez takie poyebanie nie wychodzi z dnia na dzien tylko zazwyczaj widac odrazu ,ze w bani cos nie teges.

Edit : dobra znalazlem wyjasnienie w poprzednim wpisie, ale i tak poyebane to xd