Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donmanuelcarmello: przesiadka jest miła w tą stronę zawsze. :) Dla mnie szokiem nie była jakimś tam bo mimo iż poprzedni mój samochód był stary to jednak jeździłem trochę innymi nowymi samochodami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szczurek_87: specjalnie nie chciałem hybrydy. I tak samo specjalnie wziąłem manualną skrzynię biegów mimo że w standardzie to automat. Silnik też wziąłem 1.5 zamiast standardowego litrowego.

Moim zdaniem cichutka jest. Zwłaszcza z zamkniętymi szybami. ;)
@luxkms78: Ja właśnie patrzę na coś. Kupiłem 1,5 roku temu nową Dacie Sandero. Skrzynia w niej wyje przy jeździe powyżej 70 km/h a ASO ani myśli to naprawić. Dlatego też podjąłem decyzje - zmiana! Rozważam Yarisa ale właśnie chce automat i nie wiem czy dopłacać do Hybrydy czy nie… No i Sandero mam na fabrycznym LPG. Ile ci pali Pb?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczurek_87: Nie widzę sensu hybrydy, mógłbym ją kupić ale jak już wspomniałem nie chciałem. Tankuje benzynę niby tą więcej oktanową czyli 98, jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie. A pali różnie. Od niewiele ponad 5l/100 do np. 8l/100 czy nawet 8 plus. Zależy od warunków jazdy, miasto czy droga szybkiego ruchu, korki czy ich brak etc. Dziś np przejechałem ok 40km, mały odcinek w korkach po mieście i dłuższy o wiele płynnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczurek_87: ja kupiłem w ciemno. Bez jazdy próbnej. Cena pasowała i detale też na papierze. Stwierdziłem że za te pieniądze nic lepszego nie kupię więc wziąłem bez jazdy próbnej. Nie żałuję. ;)