Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od paru dni mam potężnie podniesione libido. Jestem magiem i zastanawiam się co mi #!$%@? chce przekazać. Do tej pory masturbowałem się różnie, zależy od potrzeb, były okresy że codziennie, były okresy że raz na kilka dni/tydzień, czasem robiłem sobie przerwę nawet kilku miesięczną. Lecz teraz czuję się jakbym miał znowu 15 lat. Non stop mam chcice, pieprzone google reklamy podsuwają mi STROJE SPORTOWE DLA KOBIET no i walę z bicza parę razy dziennie. O co chodzi mireczki? Co zrobić z taką potęga?

#niebieskiepaski
#przegryw
#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62754dece21a371902cac932
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania jesteś biorobotem, mózg próbuje pokierować tobą na właściwe tory. Być może to ostatni zryw, wysiłek organizmu żeby wyprodukować tego testosteronu, dać ci sygnał zanim będzie za późno. Niestety robot odkrył magiczne pudełko, może tam sobie wyświetlać gole baby i walić pod to konia. Jesteś na drodze do stracenia. Odstaw to, a siła kosmicznej energii zaruchasz, "po prostu zgłodniej a zjesz".