Wpis z mikrobloga

Nie intetesowalem sie wczesniej klubami sportowymi ale przeraza mnie jaka duza ilosc trenerow mma czy boksu sa islamscy Czeczeni. Teraz Amir Arsev wrzuca relacje z pociagu z wagonu bezprzedziałowego, gdzie jakis jego kolega na glos spiewa jakas litanie islamska z ich slynnym all.akb. i dzihadem. Ludzie wystraszeni sie obracaja i przesiadaja. Ja nie widze tutaj wtopienia sie w kulture polska gdzie modly publicznie odprawiaja.
#famemma #mma #boks
  • 9
@corryand: A #!$%@?... Specjalnie obejrzałem te stories i stwierdzam, że masz naebane w bani. Czym się różni śpiewanie pieśni religijnych w obycm dla nas języku od meneli śpiewających niby polskie przyśpiewki w nieznanym dla nas języku?

To meneli też trzeba usunąć z Polski? xD

Ja nic w tym złego nie widzę, wtopienie się w kulturę polską nie oznacza wiary chrześcijańskiej, świętowania imienin i głosowania na Pis, wtopienie się w naród to
@Mirassx: bo te modly i piesni glosza glownie walke z niewiernymi. Moze tak ateisci czy chrzescijanie powinni wybrac sie do islamskich krajow z piesniami o wyzszosci chrzescijanstwa i o tym ze misja chrzescijan i nacjonalistow europejskich powinno byc wyplewienie islamistow bo uznawani sa za heretykow i niewiernych? Ciekawe jaka bylaby reakcja spoleczna i strach albo w ciagu ilu minut zacziby scinac lby takim ateistom.
@Mirassx: bylem np. w Maroku, Egipcie, Izraelu (tak tam np. w Jerozolimie jest od groma islamistow) i byly sytuacje ze nawet jako chlop nie czulem sie bezpiecznie np. jak mi droge zaszli w nocy i zrobilem zawrot w tyl. Duzo jest przyjazncych ludzi, zwlaszcza chrzescijan i czesc islamistow, ktorzy nie sa radykalami a np. trzepia z ciebie hajs ale jest duzo radykalow, gdzie wez tylko sprobuj zbesztac im mohamedka to cie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dużo gazet, dużo legend - mało prawdy.


@Mirassx: że niby tylko legendą jest to, co grozi u nich za śpiewanie w języku "niewiernych" (każdy, który wyznaje coś innego od islamu i ateiści to niewierni)? Puknij się w dekiel.