Wpis z mikrobloga

@tankowiec_lotus: przecież on ma kłopoty z logicznym myśleniem, z drugiej strony ten głąb wierzy w jakieś portale, gwiezdne wrota i wszelkiej maści teorie spiskowe, więc może uznaje, że Putin teleportuje wojska na Polską granicę.

Tak naprawdę to oczywiście trzeba robić siekę z mózgów upośledzonych intelektualnie i poznawczo widzów kanału, żeby utrzymując w stanie niepokoju i strachu przykuć na stałe do kanału wideomanipulacje, elo.
@owocliczi: bo żal mi jego córki która już przesiąkneła tymi teoriami, w podstatówce miałem dziewczyne z które sie wszyscy naśmiewali ponieważ interesowała sie polityką, tylko że ona nie mowiła nic o żydach, NWO czy reptilianach, według mnie dla dobra dziecka żona atora powinna go zostawić
@M_V_T: ja uważam, że kobita już przesiąkła tymi teoriami. Przecież on dzień w dzień po kilka godzin, w wypowiedzianym fotelu, gada wszelkiej maści teorie spiskowe i naciąga każdy absolutnie news do rangi odkrycia s po isku który zmierza do najgorszego. Jak myślisz, przebywanie w takim środowisku nie ma żadnego wpływu na to co myślisz?

To jest podobny casus jak wyborcy PiSu, którzy mają włączone w tle TVPiS, niby nie słuchają tylko