Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Kolejne po pięciu latach #pokazauto
Z passata B5FL z 2005 roku z silnikiem 1.9 w dizlu 130 koni i przechulaniu 400.000 kilometrów (z czego ja 100.000) przesiadłem się na Mitsubishi Lancer IX Sportback 2009 1.6 benzyna 140 koni w automacie z manetkami zmiany biegów w kierownicy. Udało się kupić od pierwszego właściciela który brał z polskiego salonu. Przejechane 83.300 kilometrów i wszystkie serwisy były robione na czas, także mam nadzieję, że nie będzie sprawiał problemów w najbliższym czasie.

Z rzeczy które dodał poprzedni właściciel to
- parktronik,
- kamerka cofania,
- stacja multimedialna,

Z rzeczy które już zrobiłem ja to:
- przyciemnianie szyb,
- założenie gazu ( ͡º ͜ʖ͡º)

W planach jest:
- wymiana stacji multimedialnej na większą i spasowaną z kokpitem,
- wymiana kamerki cofania na taką z większą rozdzielczością i szerszym kątem widzenia,
- wymiana kierunkowskazów bocznych na przyciemniane ledowe
- ledowe oświetlenie tablicy rejestracyjnej

Za dwa tygodnie leci na korektę lakieru, polerkę i woskowanie. Felgi typu Ghetto Rap 16 calowe potrafią oślepić z trzech kilometrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lancer #mitsubishi
Szeretlek - Kolejne po pięciu latach #pokazauto 
Z passata B5FL z 2005 roku z silniki...

źródło: comment_1652015758gCjWPnFvXXF5gaaHp95azr.jpg

Pobierz
  • 26
@Szeretlek eleganszy, ja ma prawie ten sam tylko 2010 i manual
polubiliśmy się, chwale sobie, trochę włożyłem w niego na początku a teraz bezawaryjny
subwoofer robi robotę
jedynego czego nie ma ta furka to przyspieszenia, ale najwięcej po eskach jeżdżę więc aż tak nie doskwiera
@Szeretlek: po 160k gazu silnik zrobił kaput, lpg zrobiło swoje, nie pomógł lubryfikator (swoją droga producent przestał zaraz je montować). Po remoncie silnika zmieniłem ustawienia. Powyżej 3k obrotów jest dotrysk beny, może wytrzyma kolejne 160k. Od oryginału mam nic nie robione poza olejem co 15k, filtry i klocki. Z usterek to tylko skorodowala osłona kayalizatora wiec ja wywaliłem. Po 10 latach pada już oryginale zabezpieczenie podwozia wiec można konserwować. A sama