Wpis z mikrobloga

Fragmenty życzeń z okazji dnia Pabiedy wysłane przez Polaków do rosyjskiego Sputnika.
Ewidentnie widownia szurskich kanałów i grup.

Anna, Warszawa

„Przesyłam słowa poparcia do Federacji Rosyjskiej i jej prezydenta Władimira Władimirowicza Putina. Zcałego serca życzę zwycięstwa nad siłami zła, które chcą pożreć świat. Rosja jest ostatnim filarem cywilizacji, ostatnią nadzieją, która ludzkość nie spadnie do poziomu zwierząt, że infekcja przyniesiona USA i NATO zostanie stłumiona. Musisz wygrać! Świat bez Rosji zamieni się w piekło.


Milosz

„Z okazji Dnia Zwycięstwa, co jest ważne dla nas wszystkich, pozdrowienia dla narodu rosyjskiego.

Nie popieram Bandery: państwo, które pozytywnie wypowiada się o SS i sojuszu z Hitlerem, jest nazistowskie i żadne niejasne wyjaśnienia tego nie zmienią!

Polacy są celowo upokarzani przez łaskę nad Ukrainą i tolerancję dla swastyki. Nie mamy na to wpływu, nasz rząd nie jest polski.

Pozdrawiam rosyjskich żołnierzy zmuszonych do interwencji - Chwała!


Piotr, miasto Kielce

Jako rodowity Polak chciałbym serdecznie podziękować Rosji i Rosjanom za operację oczyszczenia Ukrainy. ... Gwarantuję, że w Polsce wciąż jest cała masa Polaków, którzy chcieliby zmiany w polityce wobec Rosji, nie popierają obecnej polityki rządu, a na pewno nie mieć pozytywnego stosunku do dzisiejszej Ukrainy i trwającego pierwszego roku ukrainizacji Polski. Rosjanom i żołnierzom rosyjskim życzę wszystkiego najlepszego, sukcesów na froncie, pokoju i aby świat przestał was nienawidzić.


Basia

9 maja moja rodzina życzy wam Rosjanie spokojnego i radosnego świetowania z okazji zwycięstwa nad faszyzmem w Wielkiej Wojnie. ziemie Europy Środkowej! Wiadomo, że w XXI wieku Rosjanie znów muszą powstać i walczyć z faszystami na Ukrainie.Dziś w Polsce za wsparcie operacji specjalnej na Ukrainie można iść do więzienia! Na naszej ziemi są obce oddziały okupacyjne, które są wyłączone spod polskiego prawa.Faszyści z Ukrainy osiedlają się w Polsce! Pamiętamy Wołyń-43! Piszę te słowa na tydzień przed Dniem Zwycięstwa i mam nadzieję, że będzie to podwójne święto! Nie ma wolnego Polaka bez wolnej Rosji i Białorusi !

Tomasz, Biała Podlaska (przesłanie w języku rosyjskim)

Proszę przekazać moje najserdeczniejsze pozdrowienia, trzymam pięści dla Rosji, aby pokonała faszyzm na Ukrainie”.


Alicia

„Nie popieram rusofobii polskojęzycznego rządu i niektórych Polaków, którzy ulegli jej manipulacjom. Boję się tego, co robi nam Warszawka, przesiedlając Ukraińców do Polski. Rosjanie i Polacy zawsze byli przyjaciółmi, chcę, żeby tak pozostaną. To Rosjanie wyzwolili nas od nazistów, uratowali nasz kraj przed zagładą. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Życzę Rosjanom zwycięstwa w zniszczeniu Bandery i szybkiego zawarcia pokoju na Ukrainie. Niech przyjaźń między nami - Słowianami, Rosjanami i Polakami - zawsze będzie!


Małgorzata

„Wy jesteście naszymi ukochanymi braćmi i zawsze będziecie naszymi braćmi. Niestety rządzący politycy chcą nas kłócić i dzielić tak, żebyśmy się nie trzymali razem, ale nigdy nie mieli i nie będą mieli okazji zerwać tych więzów na całe życie, które łączcie nas, my Polacy chcemy, żebyście, nasi bracia, wiedzieli, że jesteśmy z wami do końca, bez względu na to, co się stanie. zniekształcona, ale rozumiemy, że tak się dzieje, kochamy Cię za to, kim jesteście i pozostaniemy naszymi najukochańszymi braćmi.


Mężczyzna

Rosyjscy bracia, nigdy nie zapomnimy tego, co zrobiliście i robicie teraz dla Europy . Mam nadzieję, że nie raz będziemy żyć razem w dobrosąsiedzkich stosunkach. Ale najpierw musimy wypędzić nasz rząd, który nie jest polski. robi dobrą robotę na Ukrainie. Wielu myślących i świadomych Polaków jest teraz z wami. Powodzenia przyjaciele."


Andrzej

„Z okazji Dnia Zwycięstwa nad niemieckim faszyzmem życzę Rosji i Rosjanom tego samego bezwarunkowego zwycięstwa nad banderowskim szowinizmem ukraińskim, ale przy minimalnych stratach.


#rosja #ukraina #rosyjskiemediaopolsce #ruskapropaganda
  • 4