Wpis z mikrobloga

@Manden: nie rozpatruje sensowności tej wypowiedzi, tylko twierdzę że jest totalnie popierniczona. Skąd mam wiedzieć, czy z tej dosadnie wyrazanej nienawiści i przekonaniu o swojej wyższości moralnej, komuś nie odklei się uszko np. nie postanowi podłożyć bomby na oddziale polozniczym, bo uzna że ratuje nienarodzonych i każe natali, którzy nawet nie są ludźmi? Nie takich świrów widział świat, dlatego uważam że należy zwracać uwagę na radykalne poglądy.
Pobierz ciemnienie - @Manden: nie rozpatruje sensowności tej wypowiedzi, tylko twierdzę że je...
źródło: comment_16521795398W8plQAikKLaGuJ9B1zUkD.jpg
@ciemnienie:

komuś nie odklei się uszko np. nie postanowi podłożyć bomby na oddziale polozniczym, bo uzna że ratuje nienarodzonych i każe natali, którzy nawet nie są ludźmi? Nie takich świrów widział świat, dlatego uważam że należy zwracać uwagę na radykalne poglądy.


Ciemnanie i virtue signaling kto by się spodziewał... Żaden antynatalista (a nie człowiek, który uważa się za antynatalistę) niczego takiego by nie zrobił. Musicie wymyślać takie sytuacje, gdyż brak wam
@ciemnienie: cd.. Lepiej przejrzyj swoje wpisy i komentarze skasuj co trzeba i dopiero udawaj, że posiadasz empatię do kogoś innego, niż nosiciela własnych genów (chyba że pracujesz na tym oddziale to bym jeszcze zrozumiał…).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ciemnienie: wklejasz jeden post i uderzasz w jedną osobę non stop - czyli mnie (i spoko, chcesz to tak rób, i tak mam gdzieś twoje zdanie). Ale podciąganie do tego co napisałem wszystkich innych antynatalistów jest zwyczajnie idiotyczne. Zresztą, uderzanie we wszystkich innych wyznających ten pogląd, a nie tezę świadczy tylko o tym, że nie masz żadnych logicznych argumentów na potwierdzenie swoich tez, więc notorycznie stosujesz ad personam
@ciemnienie: Ich wpisy, komentarze i emocje, gdy nataliści po raz setny używają tych samych skrajnie egoistycznych argumentów nie oddają tego, jak ci ludzie zachowują się na co dzień. Skoro są świadomi ludzkiego cierpienia oraz działania tego świata, to wątpię, że zadają cierpienie innym. Nie powstaną też przez nich kolejne świadome jednostki, które będą cierpiały i zadawały ból. Dopóki nie będą robić takich rzeczy jakie napisałaś w swojej historyjce i nie będą
@UnderThePressure: jakich tez? Antynatalistycznych? Mi nie zależy na wygrywaniu jakichkolwiek dyskusji z antynatalistycznymi poglądami i pokazywaniu wyższości swoich. Masz tylko przestać pisać te fanatyczny shit, nazwać innych zwierzętami a ich życie bezwartościowym. Z tego co zauważyłam, to zwykle na te gówniane wpisy o eksterminacji, kastracji, czy wymysłów w stylu tego powyżej, sprzeciw jest żaden. A brak sprzeciwu na taki fanatyzm oznacza zgode, dlatego zarzut kieruję do grupy. Więcej się zesraliacie o