Wpis z mikrobloga

słuchajcie, kupiłem parę dekantów i one nie chcą się dokręcić. to są dekanty zakupione od jednej osoby, nie będę pokazywał palcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gdy dokręcam, to same się odkręcają. przyciąłem wężyk, bo był so fucking big i nadal to samo. koreczek przy dokręcaniu sam odchodzi do gory. często jak kupuję dekanty, to są one oklejone taśmą. wnioskuję, że to nie jest taśma izolacyjna tylko jakaś inna xD. co to i gdzie kupię, bo mi kurxa trochę soku wyparowało w 2 miesiące? xD
#perfumy
  • 8
@darek-jg: dzięki, a kojarzysz czemu zakrętka sama może się odkręcać? to jest dla mnie jakaś abstrakcja, bo nic na nią nie ciśnie, a mam 3 buteleczki i w każdej ten sam efekt xD. na początku się nie odkręcały, dopiero po czasie. gwint przecież się nie wyrobił
@zGdyniMlodyG: decant_pl jest często polecany, a ja już nie raz wspominałem, że ma bardzo słabą powtarzalność dekantów i atomizerów. W każdym zamówieniu co innego: raz grube denko gdzie 10ml jest pod sam gwint, drugim razem cienkie i szersze gdzie lekko wchodzi 13ml i potem mamy inby, że ktoś przycina mililitry; raz normalna gumowa uszczelka atomizera, innym razem jakaś tandetna biała pianka, która raz, że jest sprężysta i się odkręca, to jeszcze