Wpis z mikrobloga

Zacząłem już chyba rozumieć o co chodzi z tym bronieniem i usprawiedliwianiem FuckGaty - po prostu najwięksi polscy influencerzy (i przy tym jedni z najstarszych wiekowo) przeżywają kryzys wieku średniego (jako influencerzy, oczywiście). Takie zadawanie się z młodszymi influencerkami to dla nich przeżycie drugiej młodości na YouTubie, cofnięcie się w czasie do 2012 kiedy byli topką w polsce i każdy do nich podbijał.

I nie twierdzę że teraz mają jakiś regres jeśli chodzi o oglądalność. Taki Nitro i Wardęga przeżywają swój prime time
obecnie, przez co ludzie znowu zaczęli się przy nich kręcić, ale to nie zmienia faktu że stracili trochę na obiektywizmie i wiarygodności. Kapitan sperma uderzył do głowy i dorośli faceci nie potrafią wypowiedzieć się w krytyczny sposób o swojej koleżance czy tam partnerce biznesowej.

Ludzie by mieli na to #!$%@? gdyby tu nie było aż tak wielkiej hipokryzji bo Nitro za mniej wyzywał od #!$%@?, a Zwyrol potrafił miesiącami nękać influecerki jeśli mu podpadły.

Podwójne standardy jak widać, wyszło to strasznie niesmacznie że najbardziej neutralni YouTuberzy potrafili się wypowiedzieć obiektywniej niż Ci "kontrowersyjni i szczerzy do bólu" ze starej YTubowej gwardii. Kolesiostwo i tyle, dla mnie to jest wręcz obrzydliwe jak można robić takie fikołki.

#polskiyoutube #nitro #wardega #takefun #boxdel #teamx #fagata #isamu #przegryw #xayoo
Pobierz LonesomeWild - Zacząłem już chyba rozumieć o co chodzi z tym bronieniem i usprawiedli...
źródło: comment_1652304915QOtUeUlmAexVr0KcBQUPxl.jpg
  • 2