Wpis z mikrobloga

@Mirassx: Myślałem nad tą walką i nie widzę żadnego atutu krychy, który miałby tak przeważyć, aby ta walka poszła na jego korzyść. W zapasach będzie bezapelacyjnie odstawał, w parterze też, jeżeli chodzi o stójkę, to w niej prawie nie zadaje ciosów co pokazała walka z Szewcem i co z tego, że trzyma dobrze gardę, jak punkty nie idą na jego stronę.
@Djuk94: Wiesz zbyt mocno doszukujesz się przewagi Wiewióra. Osobiście sam uważam, że Wiewiór jest faworytem, ale nie skreślałbym Krychy. To jest walka i wszystko może się zdarzyć, a krycha "coś nie co potrafi" - Zobaczymy ale jak dla mnie kurs na wiewióra jest za duży
@Mirassx: Krycha jedyne co do tej pory zrobił w swoich walkach, to zdominował swoich przeciwników zapaśniczo, przeciwników, którzy w zasadzie prawie nie robili zapasów, a tylko bazowali na swojej stójce. Wiewiór ma lepsze warunki, będzie cięższy bo zazwyczaj więcej zbija i ma lepszą kontrolę w parterze, o której zresztą mówił w wywiadzie, że z każdym w swoim klubie jest w stanie walczyć jak z równym. Stójka pozostawia wiele do życzenia, ale
@Djuk94: tez nie widze szans Krychy. W zadnej ze swoich walk mnie nie przekonal. W stojce dostawal w #!$%@? od Saszy i Szewca, a wygrywal walki tylko kontrola na ziemi, gdzie tamci tego parteru po prostu nie cwiczyli. Tu trafia na Wiewiora, ktory go zdominuja na dole