Wpis z mikrobloga

Czy w kategorii używany multiefekt do 1000 zł (ewentualnie z małym haczykiem) jest coś, co przebije nux mg 30? Zależy mi na wyjściu na słuchawki, możliwości podłączenia pod kompa, żeby poustawiać gałeczki i nagrać sygnał, wbudowanym looperze, no i żeby dźwięk mimo cyfrowości sprzętu brzmiał w miarę wiarygodnie.
A, no i fajnie, żeby obudowa nie była bardzo delikatna i cała z plastiku.

#gitaraelektryczna
#gitara
Pobierz d.....k - Czy w kategorii używany multiefekt do 1000 zł (ewentualnie z małym haczykie...
źródło: comment_1652424869HjUMnfT4CYBeX6DQkqGrik.jpg
  • 7
@Megasuper @Mr_Hand_of_Fate : dzięki, w weekend dokładnie obadam temat, wygląda fajnie.

@simonides: koncerty robię tylko dla siebie w domowym zaciszu, ale wolę mieć wszystko pod nogą i w sumie jeśli miałbym kupić interfejs, to też byłaby to stojąca skrzyneczka, a tak mam skrzyneczkę, którą też mogę podłączyć do kompa i się nagrać, a dodatkowo podeptać grając na wzmacniaczu.
@dobry_mirek: Jeśli uda Ci się znaleźć 250 w dobrej cenie, to warto. GE 250 i GE 300 mają taki bajerek w postaci "Tone Capture", który polega na tym, że urządzenie analizuje spektrum dźwiękowe wzmacniacza, gitary, a nawet efektu, które w nie wepniesz i potrafi je "skopiować", czyli taki Kemper dla ubogich.
Ale nie służy to tylko temu, by swój sprzęt zapisać, bo można profile brzmieniowe importować, a w internecie jest sporo