Wpis z mikrobloga

@EndThis: Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Premier (specjalnie z dużej) usiadła mi swoim jędrnym, fińskim, wcale nie wymagającym pracy chirurga dupskiem na twarzy. Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, zmęczona i lekko wkur#iona, bo musiała znowu użerać się z kacapami jak zwykle knującymi coś za granicą i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie, zostając
@chigcht: dokładnie to samo mówiono gdy skrócono dzień pracy do 8 a w wielu krajach do 7 godzin. Hurr durr jak to nie 12??!! Gospodarka zanurkuje!!

Jak to dzieci nie mogą pracować? Gospodarka zanurkuje!!

Jak to urlopy zdrowotne??!! Komunista!!

Świat idzie do przodu, ogromną część pracy wykonują maszyny, nie ma potrzeby trzymania się dalej archaicznych systemów dla samej zasady.

W większości miejsc gdzie pracowałem przed studiami, a było ich sporo, był
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panzyd: dlaczego Turcja miałaby się nie zgodzić? Już prędzej Węgry albo nawet Szkopy. Erdoganowi dadzą wolną rękę w kwestii Turków Górskich czy co on tam obecnie chce i wtedy klepnie bez problemu.
: No popatrz ty wychowałeś się w rodzince hetero a czerep masz zlasowany jakby batalion ruskich czołgów po nim przejechał


@TerynMant: nie wiesz tego.

wiec może jednak problemów z banią należy się doszukiwać gdzieś indziej


@TerynMant: może tak może nie, pewne skłonności występują u ludzi wychowanych w niepełnych lub "odmiennych" rodzinach zdecydowanie częściej i jeśli próbujesz z tym dyskutować to znaczy że jesteś debilem i przyjmujesz narrację "wykopem ze swoim