Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy taki popapraniec jak ja ma szansę na związek z #rozowypasek, czy znalazłaby się dziewczyna kompatybilna z takim stylem życia i światopoglądem:

- kultura, teatr, kino, filharmonia, opera - lubię
- mam różne talenty i hobby: multiinstrumentalista, a i geberita w łazience zabuduję bądź przy samochodzie podziałam (nie jestem takim typowym intelektualistą co ma dwie lewe ręce)
- wykształcony
- mam dobrą pracę i mieszkanie, samochód, rower i prawo jazdy kategorii B
- lubię Tygodnik NIE i śmiać się z papieża (ateista)
- wegetarianin (kategorycznie nie jem mięsa, jednocześnie w ogóle nie obnoszę się z tym ani nie angażuję w aktywizm)
- nie palę i nie piję

// mam na tyle samoświadomości żeby domyślić się, że po tym punkcie większość przestaje czytać, bo zaczynam filozofować a po co to komu: //
- lewak, ale nie taki woke snowflake, tylko przeciwny patologiom kapitalizmu, chcący równości (a nie uprzywilejowania) itp., a może nawet trochę symetrysta, w sumie z polityki się już głównie tylko śmieję, bo z aktywnego angażowania się w nią wyrosłem. Jednocześnie cenię sobie takie mniej postępowe rzeczy jak np. wierność w związku i monogamię

- obracam się w bańce wykształconych z wielkich miast
- nie chcę zwierząt domowych (bo trzeba kupy zbierać)
- nie chcę dzieci (jak wyżej)
- nie jestem wielkim fanem podróży, można gdzieś pojechać żeby odpocząć przez jakiś czas, ale nie do dzikich krajów czy innych miejsc gdzie latają z maczetami. Jeśli gdzieś jadę, to żeby faktycznie tam pobyć, a nie trzaskać zdjęcia na instagrama.
- nie czuję potrzeby ekshibicjonizmu na social mediach
- mam gadane, choć wolę ograniczać jeśli nie muszę
- niestety jestem z natury miły dla ludzi, choć zauważyłem że to nie zawsze popłaca, więc posiadłem też umiejętność wk%$#nia innych gdy sytuacja tego wymaga
- cenię bliskość, zaufanie i więź emocjonalną w relacjach międzyludzkich
- nie mam poniżej 180cm i chyba nie jestem brzydki jak noc, nie jestem ulańcem
- mam awersję do próżności, ubieram się w wygodne ciuchy a nie jak jakiś dandys na pokaz
- mam 30 lat
- byłem z dziewczyną przez kilka lat, jeszcze szkolna miłość, więc były to inne czasy
- podoba mi się gdy kobiety mają ciekawą pracę, zainteresowania i są niezależne finansowo

#rozowepaski #niebieskiepaski #milosc #zwiazki #randkujzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: Ok oski
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy jest szansa na związek z dziewczyną dla kogoś takiego

  • Może się znaleźć taka z podobnym światopoglądem 25.5% (202)
  • Małe szanse na dobre dopasowanie 20.2% (160)
  • Pies z kulawą nogą się nie zainteresuje 54.3% (430)

Oddanych głosów: 792

  • 57
@mirko_anonim: Lekka porada - przesuń na przód pozytywnie kojarzące się cechy, które wytworzą obraz gościa, z którym warto spędzać czas, z kolei cechy świadczące że Twoje życie jest poukładane i zorganizowane przesuń lekko do tyłu. Wartościowa kobieta je i tak dostrzeże, ale przyciągnie ją pozytywny obraz wokół Twojej osoby, bez tego od razu może się zrazić.

Czytając ten opis widzę gościa, który jest lekko obrażony na świat - to nie przyciąga
@mirko_anonim:
Nie liczy się co lubisz i ile książek przeczytałeś, tylko ile zarabiasz i jak wyglądasz. Im szybciej to sobie uświadomisz, tym lepiej dla ciebie. Jesteśmy pokoleniem oszukanym przez kobiety, które nam wmawiały, że liczy się nasze wnętrze i to jakimi jesteśmy ludźmi. Nasze matki, siostry i babcie nas okłamały. Wiem, że to boli, ale takie baby są. Nie okłamały nas celowo. One oszukują same siebie - przede wszystkim.
@mirko_anonim: Mirku, nie przejmuj się, jesteś normalny* i raczej znajdziesz partnerkę, która wpasowuje się w Twoje kryteria. Świat poza internetem wygląda inaczej i naprawdę nie takie osoby są w związkach. Jest sporo ludzi co totalnie nic nie oferują, niczym się nie interesują, modelami też nie są, a jednak są w szczęśliwych relacjach. Ja wiem, że jest postrzeganie, że trzeba być dynamicznym ekstrawertykiem, co podróżuje co tydzień, co ciągle chodzi do klubów,
przeciez wlasnie takie poglady ma 90% kobiet wiec nie rozumiem co stoi na przeszkodzie, wydaje mi sie ze napisales ten post zeby pochwalic sie jakim "wygrywem" jestes. wyczuwam narcyza, zakochanego w sobie lalusia madrale, przekonanego o swojej wyzszosci i to moze byc glowny problem a nie to ze masz przyjaciol intelektualistow xd co za dzban