Wpis z mikrobloga

@najmniej4znaki: założyłem tam właśnie kont żeby zobaczyć z ciekawości jak to wygląda, tylko widzę że bez posiadania danego coina nie ma możliwości podejrzenia jaka będzie opłata transakcyjna za wypłatę ()
To jest akurat fajne na binance że nie trzeba czegoś kupować a można przed zakupem sprawdzić potencjalną cenę wypłaty, chyba że coś jest w regulaminie/jakaś tabelka czy coś ??
@Person96:
Nie wiem czy mowisz o gemini czy o ftx
jezezli chodzi o gemini to wszystko za darmo, eth i tokeny na eth dla 10 wyplat miesiecznie jest darmowe zrodlo:
https://www.gemini.com/fees/transfer-fee-schedule#section-withdrawal-fees-individual-customers

Ftx dynamicznie daje oplaty zaleznie od obciazenia sieci, ale jest to zwykle o wiele taniej od konkurencji. Mozesz "zasymulowac" wyplate np usdt (wpisac np 10000 i wpisac cokolwiek w pole adresu) i powinna ci wyskoczyc oplata
@najmniej4znaki: o gemini mi chodziło :)
A jesteś mi w stanie powiedzieć jaka musi być minimalna wartość wypłaty BTC, ETH (w usd) żeby można było zrobić transfer?
I po jakim czasie pojawiają się tam środki przy płatności kartą? Na binance korzystałem z P2P więc tam było niemal natychmiast