Wpis z mikrobloga

Byliśmy w sobotę z #pieseklenek na zawodach (kto nie był niech żałuje ( ͡ ͜ʖ ͡) ), jednym ze sponsorów była super marka Royal Canin, która miała również swoje stoisko, na którym można było dowiedzieć się czegoś na temat żywienia psów od ich Ekspertów żywienia.
Stoiska nie widziałam, wielka szkoda, może bym podeszła, zapytała, dowiedziała się jak mam karmić pieska, żeby był zdrowy i żył sto lat. Na szczęście w pakiecie nagród na mecie dostałam smaczki treningowe Royal Canin Nutritional Supplement Educ 50g zdrowy przysmak dla szczeniąt i psów dorosłych.
Dzięki takiej paczuszce (a mam aż dwie, bo niebieski też dostał!) mogę zdrowo z pieskie, nagradzając go zdrowymi przekąskami.

Tylko teraz nie jestem pewna, czy ktoś się nie pomylił, bo dostałam chrupki dla kury ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No więc - mam dwie paczuszki, jest tu ktoś kto trenuje coś z kurami i potrzebuje smaczków treningowych? () zdjęcie składu w komentarzu
#psy #pokazpsa #heheszki albo #nieheheszki
Pobierz
źródło: comment_1652685605UpdFSBOcpIKOG3W8a6ZGDN.jpg
  • 6
@r__k: ja to bym azylowe najchętniej rc suchym gastro pasł, bo po tym chociaż nie musiałbym wróżyć z każdej kupy czy pies przeżyje do jutra czy nie xD

A że tym firmom nie jest wstyd #!$%@?ć takich kocopołów o ich cudownych karmach. Raziłbym prądem jak kobiety w podeszłym wieku (°°