Wpis z mikrobloga

Dobra, pora na szybkie podsumowanie zaprezentowanych uczestników nowej edycji.

Tomek, lat 24 (brunet z brodą) - na rolnika to mi nie wygląda. Ciężko coś o nim powiedzieć, ale z mordy całkiem względny, więc pewnie będzie sporo listów.
Katarzyna, lat 38 (ta czarna, wysoka) - kawał baby, Manowska wyglądała przy niej jak liliput, do tego koniara z sukcesami w jeździectwie. Trochę bym się jej bał.
Mateusz, lat 27 (zakola, okulary i lekki zarost) - chłop ma 600 kóz na gospodarce, z wyglądu wydaje się sympatyczny. A, i lubi biegać więc w razie czego szybko spier*oli z programu.
Tomasz, lat 41 ( tan z gigantycznym czołem) - serio, nie wiem czemu chłop nie ogoli się na łyso, aktualnie na przedniej połowie czaszki łysa polana i jakiś mech na tylniej. Ma 2 córki z poprzedniego związku, więc trzeba będzie wybadać czemu się rozstał z byłą.
Krzysztof lat 33 (po uszach go poznacie) - Stanisław z poprzedniej edycji ma konkurenta. Tamten był Uszat, temu proponuje ksywę "Radar". Z twarzy tak i sobie, ale może przynajmniej nie będzie z nim takiej imby jak ze Staszkiem.
Klaudia, lat 25 (blondynka) - całkiem ładna ale pamiętajmy, że charakter też się liczy (o tobie mówię pieczaro). Niby lubi zdecydowanych facetów, a zapytana czy kandydat mógłby mieć dziecko z poprzednich związków, mówi "raczej nie"
Tomek, lat 32 (a wygląda na 45) - ojojoj... nie no, wiadomo że każdy jest na swój sposób piękny. Nie będę sie tu pastwił nad chłopem. Jeśli nie wyruszy za dwoma hobbitami do Mordoru, to może dotrwa do końca programu ;)
Michał, lat 23 (no ten młody, z buzią cherubina) - on mi wygląda na frontmena wiejskiego boys-bandu z lat 90-tych, coś a la Bartek Wrona z JUST 5. Jakby go trochę podrasować, zadbać o niego to myślę że byliby z niego ludzie. Pewnie jakieś młode sarenki się skuszą.

To tyle, szykuje się nudnawa edycja, żadnych podstarzałych erotomanów itp. Trzeba liczyć na że w trakcie sezonu pojawią się jakieś dymy.
#rolnikszukazony
  • 1