Wpis z mikrobloga

Również polecam giełdę FTX - jak na razie chyba najlepsza opcja do regularnego dokupowania BTC. Natychmiastowy transfer EUR z Revoluta (trzeba wybrać opcję Real-Time Bank Transfer), prowizja za zamianę EUR/BTC wynosi 0.02%(maker), ewentualnie jeszcze 5% mniej za refa, raz dziennie darmowa wypłata.

W porównaniu do Binance, który kasuje prawie 100 zł za wypłatę BTC na portfel to jednak spora różnica.

Wołam @plaisant

#kryptowaluty #bitcoin
Pobierz CzulyTomasz - Również polecam giełdę FTX - jak na razie chyba najlepsza opcja do regu...
źródło: comment_1652706940HrwnHTAh6rzbycJfb4wG7o.jpg
  • 16
@dean_corso: kojarzę, że stoi za nimi fundusz Alameda, który robił te manipulacje cenowe z bitkiem i ostatnio dojeżdzał Wavesa. Nie chcę wnikać, na ile te pogłoski są prawdziwe, czy nie - po prostu warunki do kupowania bitka na tej giełdzie mają dobre. Jak dla mnie wystarczy standardowe BHP, jak zresztą przy każdej giełdzie, nie trzymasz tam nic, tylko natychmiastowo wypłacasz po kupnie na swój portfel.
@Madoy104: Jest, można sie zweryfikować prawkiem. Mam wrażenie, że u każdego wyglada inaczej, bo ja miałem w miarę szybką weryfikację na podstawie dowodu, a znajoma miała cały quiz z wyszczególnieniem ile zarabia, skąd, u kogo pracuje itd.

@Instynkt: nie ma. Jedynie jest tetherowy odpowiednik EUR - EURT, którego ewentualnie można potem zamienić na USDT
@CzulyTomasz: FTX to ulubione dziecko wall street, więc o dojechanie przez regulatora raczej nie ma się co martwić. Kraken też jest spoko, ma teraz dużo niższą prowizję od wypłaty BTC niż jeszcze niedawno.