Wpis z mikrobloga

@Kiedysbedeczerwonka Przeceniasz się. Mnie przekonał ktoś inny. Twój wykres tylko potwierdził moją teorię o dostępności mieszkań. W cywilizowanych krajach jesteś biedny to nie stać Cię na kupno i wynajmujesz. W Polsce ceny wynajmu w stosunku do cen kupna są prawie takie same.
@Kiedysbedeczerwonka Moje doświadczenie życiowe podpowiada mi, że jesteś biedniejszy ode mnie. Tak to zwykle bywa, że osoby którym czegoś brakuje ektrapolują swoje projekcje na innych( ͡º ͜ʖ͡º) ile masz mieszkań bogolu? 2? 3? Czy więcej?
@Iluzyt: Nic, przecież nie będę sprzedawał skoro utrzymuję się z najmu. Mnie ceny interesowały do 2019, teraz rozglądam się tak niemrawo, bo teraz nie chcę za bardzo kupować, choć cały czas trzymam rękę na pulsie i obserwuję, może coś ciekawego wpadnie.

Nie wiem skąd się bierze przekonanie, że jak coś będzie taniało/drożało to mam się tego pozbywać.

No dawaj bogolu: zmierzmy się na stan posiadania.


@kiszczak: XD może u ciebie
@Kiedysbedeczerwonka: misiu, przecież udowodnienie, że rzeczywiście kupiłeś auto, a nie wziąłeś na leasing jest banalnie proste - pokazujesz dowód, że kupiłeś to auto prywatnie, a nie na firmę, bo jak na firmę to wiadomo, że to leasing ;D
@kiszczak: ale leasing jest o wiele, wiele tańszy niżeli zakup na własność - prywatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdego głupiego stać na leasing i brylowanie towarzystwie ;D Bardzo łatwo w taki sposób imponować niezbyt inteligentnym ludziom i kreować się na nie wiadomo jakiego bogacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nie wyrosłeś z wyzywania innych od biedaków? Potrzebujesz na to kolejnych 20 lat?


@kiszczak: Nie wyrosłem, bo kiedyś nie miałem tyle pitosu. Teraz mam i mogę wyzywać, powiedzmy że urosłem do tego

misiu, przecież udowodnienie, że rzeczywiście kupiłeś auto, a nie wziąłeś na leasing jest banalnie proste - pokazujesz dowód, że kupiłeś to auto prywatnie, a nie na firmę, bo jak na firmę to wiadomo, że to leasing ;D


@
@haha123 Oczywiście, że tańszy. Ale jak kogoś nie stać na posiadanie auta, to i na leasing nie stać. Mam wrażenie, że dla niektórych słowo leasing czy na firmę to synonim "za darmo". A tak nie jest.