Wpis z mikrobloga

@pankalmar: @first: tyle, że ta reszta rzeczy jest nudna, miałka, naiwna, przeciętna i nieangażująca a czasami wręcz zepsuta. Słowo klucz PONADCZASOWOŚĆ. Ja tego w tej grze nie dostrzegam, jest to dobry przedstawiciel gatunku open world w świecie fantasy, tylko tyle i aż tyle. Wiedźmin 3 jest ikoniczny ze względu swoich mocnych i beznadziejnych stron, jako gra to ten kawał kodu się nie broni, bo jest okropnie drewniany jak na action
@pankalmar: To świetna gra bez dwóch zdań. Ale ludzie robią z tego jakiś ideał. I myślę że to ma na myśli @ReeceWithouterpoon Jak się dłużej zastanowić, to eksploracja, czyli coś co miało robić największe wrażenie, jest tutaj położone. Znaki zapytania męczą już po Białym Sadzie.. O ciekawe, czy tym razem trafię na 145 obóz bandytów...(nie wspominając Skellige...) Same lokacja są dość powtarzalne wizualnie. 80% Velen wygląda tak samo nudno, plus nie
@Czarendze1r: no wlasnie idealizowanie tej gry tak jak i celowe #!$%@? zeby byc freethinkerem to ten sam worek. gra ma swoje za uszami ale ja bawilem sie przednio. jako caloksztalt z pewnoscia kupilbys ja jeszce raz i to jest najlepsza recenzja.