Wpis z mikrobloga

Jak radzicie sobie z toksycznością ze strony #rozowypasek? Miałem możliwość pomieszkania z przeciętnymi juleczkami lat 20-21 studentkami i o #!$%@? co się tam dzieje to szkoda gadać
-TONA atencji ze strony niebieskich, jawne wyśmiewanie ich zdjęc na socjalkach, pogarda i obgadywanie głównie tego że nie wyglądają jak ich ideały
-materializm w najgorszej postaci, hierarchia kolegów i znajomych na zasadzie który ma więcej kasy i który może coś kupić/postawić
-syfiarstwo, #!$%@? kosmetykami wszystko w łazience, ciuchy rozwalone po całym mieszkaniu
-dieta typu pierogi z biedry i serek danio xD
-zainteresowanie to tiktok netflix i picie tanich win z zabki i to dosłownie
-a najlepsze jest to że te smieszne memy o kolesiach 200+ cm które były robione dla beki weszły w mainstream i sporo takich knypli 150 cm wzrostu robi selekcje jak nazisci na bramce przed obozem i dosłownie mierzą miarka w oczach czy masz odpowiedni wzrost/kolor włosów/oczu
Współczuje #niebieskiepaski w studenckim wieku bo jak nie wydziarasz sobie mordy albo nie masz ojca bankiera to dosłownie przegrałeś życie i możesz popełnić seppuku a i tak nikt sie nie zainteresuje. Trzymajcie sie tam koledzy.
#p0lka #bekazrozowychpaskow #redpill
Na dole szybki wycinek typowych rozmów takich gwiazdeczek aby nie było że sobie to z głowy wyjąłem xD
Pobierz
źródło: comment_1652907935U6Jsh5gv3G1vsjhlCcLguM.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Canova: studia to najlepszy czas zabawy dla młodych ludzi, gadają stare prukwy

ta, dla lasek i facetów przystojnych albo bogatych

dla zwykłego chłopaczka to wkuwanie i poczucie wyobcowania

@harold97: a #!$%@?. Nie należę ani do tych pierwszych ani do tych drugich jakoś specjalnie i studia wspominam z przyjemnością. Piękne czasy imprez i wspaniałych ludzi.
@Canova: co do syfu w mieszkaniu/pokoju to się zgodzę.Pracowalem kiedyś "na poprawkach" u dewelopera i 90% mieszkań ze studentkami to szambo.Obsrane majtki za łóżkiem, gówna chomika w każdym kącie,resztki jedzenia, ściany uje...ne kosmetykami itd.Rozmowa z jedną taką- właściciel nie poinformował Pani że trzeba zabezpieczyć meble i odsunąć je od ścian? Ale ja nie miałam czasu.
Dwa tygodnie temu byliśmy oglądać pęknięcia i byla Pani przy tej rozmowie.
No ale ja STUDIUJE.
@Canova: Co masz dokładniej na myśli "jak sobie radzicie"? W sensie, że w związku, na codzień, w rodzinie?
Na codzień nie zwracam na to uwagi - wiem jak jest, wiem co to za gra. I tyle. Mam się przejmować tym, że dziewczyny są rozbisurmanione, a faceci nie mają krzy ogłady?
Chlopie, powiem Ci tak. Po pewnych sytuacjach, których doświadczyli Twoi bliscy, znajomi i ty sam, po pewnych rzeczach, które widziałeś, o