Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z obecnych tu osób miał kiedyś konto na forum interntowym insomnia.pl ?

To, że ta strona umarła, wiadomo już było od dawna, ale co ciekawe dalej działa - na forum zrobiło się swojego rodzaju "ghost town". Można jedynie czytać poszczególne posty.

Został usunięty jedynie Hyde Park - miejsce chyba najciekawsze, na którym odbywały się nieraz akcje, które nie przeszłyby nawet na wykopie. Ciekawe czy usunięcie zawartości z Hyde Parku miało jakieś powody prawne. I czy samo forum umarło śmiercią naturalną czy były inne powody.

Forum było momentami totalną patologią, ale odbyłem tam parę ciekawych dyskusji. Czy ktoś wie czy zachowała się jakaś baza tego wszystkiego? Screeny, cokolwiek? Chętnie wróciłbym do tego po latach.

#internet #foradyskusyjne #fora #insomnia #mediaspolecznosciowe #socialmedia #pytanie #gownowpis #nostalgia
  • 9
@goferek: Ja najbardziej zapamiętałem chyba postać JanHausera, Tannhausera i jeszcze z 10 podobnie brzmiących multikont tego gościa po licznych banach. Poza tym Adamszki od podlaskich komiksów, squzi ze swoimi podbojami damsko-męskimi, które okazały się totalną ściemą i jeszcze jeden, co przedstawiał się jako prawnik z Karczewa (nie pamiętam nicka).

Oczywiście wszyscy byli totalnymi trollami, ale fajnie się to czasem czytało. Z poważniejszych rzeczy, to bardzo fajny był dział sportowy i o
Hydepark został ukryty z uwagi na swój "problematyczny" content, a samo forum nie zarabiało na siebie, więc zostało zamknięte.
@pLaYmAn: a nie mlkv? To przez niego upadło forum bo banował za prawdę i według swojego widzimisię, wymadrzał sie w każdym temacie pod koniec a nikt go nie lubił i zaczęli odchodzić ludzie. Sam odszedłem na wykop przez niego z 7-8 lat temu.