Wpis z mikrobloga

@dizzy126: No to już widzę, że masz tak, że zmieniasz diety. Nie rób tak, wybierz sobie jedną ale konsekwentna i nie opierająca się przede wszystkim na chlebie. Nawet jak masz mały pieniędzy to obejrzyj sobie na yt "policzona szama" i spróbuj robić coś z nim. Gotuje łatwe rzeczy, pełnowartościowe, tanie i na kilka dni. Licz kalorie ważac produkty. Inaczej będzie ciężko szczególnie na węglowodanowym chlebie. Powinieneś spożywać dużo białka, około 160-180
@dizzy126: Może nie jesz więcej ale nadal ponad limit, nie jedz tyle chleba, to puste węgle. Pomyśl nad jakąś dieta białkowa, bo z autopsji wiem, że jest bardzo sycąca i zacznij też liczyć kalorie i waż produkty. Jak byłem na redukcji to ważyłem 105kg prawie przy 191cm. Zrzuciłem 15kg i wiem jak ktoś chce to potrafi. Sam żarłem bardzo dużo chleba, na 2 miesiące odstawiłem całkowicie i jadłem tylko te chrupkie
@dizzy126: A weź najpierw nadepnij nogą na wagę tak, żeby się włączyła i coś pokazała. Zdejmij nogę żeby nie zdążyła przekazać wyniku do aplikacji. Po zdjęciu nogi może być tak, że waga nie wróci do 0kg. Poczekaj aż się wyłączy i wejdź znowu. U mnie dopiero teraz pokazuje prawdziwy wynik.