Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób na strumieniowanie obrazu z laptopa na PC i wyświetlanie go na 3 monitorach?

Chodzi o to, że mam podłączone 3 monitory do obecnego PC i potrzebuję również podłączenia laptopów pod te 3 monitory, lecz nie mam takiej możliwości - ogranicza mnie ilość wyjść video w laptopie.

#komputery #laptopy #windows
  • 9
@yaroszek: Zaproponujesz jakiś? Czytałem o tym i podobno jeden port HDMI w laptopie = jedno wyjście obrazu nawet po podłączeniu splittera, w sensie można co najwyżej sklonować ekrany. Mi chodzi o możliwość wyświetlania 3 różnych obrazów z jednego urządzenia.

@PyromirZiemniakov: też się nad tym zastanawiałem i to chyba wychodzi najsensowniej, tyle, że nie wiem jak z opóźnieniami. Twoim zdaniem TeamViewer się nada czy uderzać w coś innego?
@rwL_: to jest do pracy biurowej czy coś bardziej dynamicznego? Swego czasu używałem zdalnego pulpitu od googla https://remotedesktop.google.com/support

nawet w miarę to działało. Tylko trzeba było być "aktywnym" na tym ekranie bo się rozłączy. Pewnie teamviewerem osiągniesz to samo
Na bardziej stałe rozwiązanie to pewnie splitter HDMI
@pwn3r: Praca z analizą danych. Z tą aktywnością to bez problemu, bo non stop trzeba coś robić na tych trzech ekranach, więc przetestuję. Dzięki
@rwL_: dokładnie, fachofcy z dupy, na #!$%@? 3 identyczne ekrany ze splitera.

Jak laptop ma usb-c choc z trybem DP to da się wycisnąć obraz na 2 monitory.

czy jest jakiś prosty sposób na emulacje na drugim kompie to nie wiem