Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: Od rozmontowywania tego całego bałaganu, spinania pasami, przekładania desek. Chociaż trochę sobie robie heheszki, bo nic mi się od odrobiny ruchu nie stanie. Po prostu każdy kierowca lubi załadunki z takich ramp (picrel), gdzie tylko otwierasz drzwi, nałożą Ci palet, których nawet spinać nie trzeba i elo - ręce czyste. Robota trafia się rożna, nie ma co się krzywić ;)
Pobierz JudzinStouner - @Zgrywajac_twardziela: Od rozmontowywania tego całego bałaganu, spina...
źródło: comment_1653047050Y39dDAB5HbmXbd0i3zhLCr.jpg
chociaż to i tak lepsze od Rettenmeiera gdzie otwierasz dwa boki i w czasie załadunku uznajesz za dobry pomysł otworzyć dach.


@papaj_21_37: Ja jak woziłem nowe kontenery na złom to otwieranie drugiego boku żeby pasy odpiąć i otworzyć dach to było nic i cieszyłem sie, że tylko tyle XDDD
U mnie na porządku dziennym było odpinanie boku, wyciąganie wszystkich desek, wszystkie kłonice na jedną stronę razem z plandeką z obu stron,
Pobierz Anaheim - > chociaż to i tak lepsze od Rettenmeiera gdzie otwierasz dwa boki i w czas...
źródło: comment_1653056603gwXK6Nqxm3TcyiuXxgaYX0.jpg