Wpis z mikrobloga

Nie mogę stworzyć konta na fejsbuczku ani instagramie, bo z bomby dostaję od razu bana po potwierdzeniu maila

Uznałam że to próba wyłudzenia numeru telefonu, ale po jego potwierdzeniu konto po 24 h dostało totalnego bana na instagramie za łamanie TOS. Nie byłam nigdy wcześniej banowana a fejsbuczka nie używam od ponad kilku miesięcy nawet z głównego konta, pomocy ()

(próbowałam świeżej przeglądarki, czyszczenia ciasteczek, VPN, nawet żeby znajomy mi stworzył konto ale w każdym przypadku dostawało to zawieszenie)

#niewiemjaktootagowac #pomocy #socialmedia
AlexandraWhite - Nie mogę stworzyć konta na fejsbuczku ani instagramie, bo z bomby do...

źródło: comment_1653047365FaEtzG9mc0jI5fsJN8FQaZ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@riot69: Wiem, że nie warto, ale potrzebuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie używam fb na co dzień

A co do innego urządzenia próbowałam na swoim pc, telefonie, i znajomy mi próbował założyć przez swój telefon i w każdym przypadku ten sam efekt
  • Odpowiedz
@AlexandraWhite: też tak miałem kiedyś i myślę czy to nie przez to że próbowałem stworzyć drugie konto na to samo imię i nazwisko, te pierwsze było normalnie aktywne ale potrzebowałem nowego konta
  • Odpowiedz