Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania Ostatnio przy jednej z sesji (pracuje w branży kreatywnej - najogólniej pisząc) poznałam jednego chłopaka. Generalnie, to jak z kimś pracuję, to staram się zachowywać profesjonalizm i raczej nie wdaję się z nimi w bliższe relacje (nie wiem, czy to będzie ważne dla tej historii, ale zaznaczę, ale to nie ja robiłam zdjęcia, tylko raczej byłam tam osobą nadzorującą cały ten plan). No ale jednak obaj byliśmy tam najmłodsi ze wszystkich i na dodatek w tym samym wieku, więc stało się tak, że od razu złapaliśmy ze sobą dobry kontakt i no nie ukrywam, że coś zaiskrzyło wtedy pomiędzy nami. Na koniec dnia, kiedy wszyscy zbieraliśmy do wyjśćia, to mnie złapał i zapytał, czy chciałabym z nim gdzieś wyjść, bo dobrze mu się ze mną rozmawiało. No i wszystko było by w porządku, ale jak już można się domyślić z tego całego opisu, to z zawodu jest modelem. Więc od kilku dni się zastanawiam, czy iść, czy nie iść, bo czuję się onieśmielona tym, że taka osoba w ogóle zainteresowała się mną. Z drugiej strony, boję się, że coś sobie wkręcam i nie chodzi mu o nic wielkiego, bo ja też jestem tego świadoma, jak to tam działa wszystko. Nie chcę, żeby się okazało na koniec dnia, że to ja sobie coś wmawiam. Na moim miejscu spotkalibyście się z nim, czy nie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6288a52bbc01e9adc6f57cbf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 4