Wpis z mikrobloga

@BlendziorMLKV: Nie no bez jaj, Barcelona miała erę Cruyffa czy teraz Messiego ale między tymi okresami to był taki Radomiak europejskich pucharów i poważnego futbolu. Milan, Liverpool, Bayern, Real, Juventus, United owszem, ale Barcelona, no nie, to jednak półeczka niżej.
@Kuba1005: może mahreza spróbować wyjąć na jakąś krótszą umowę, rok do końca kontraktu ma. Ale po hazardzie branie podstarzałych skrzydłowych z pl jest ryzykowne.
Nunez ma potencjał na zastąpienie benza, ale po takim sezonie pewnie krzykną ze 100 baniek, to nie wiem czy bym tyle dał. Tutaj można pójść w oyarzabala tylko po odriozoli i illarze nie wiem czy można zaufać wychowankowi sociedad. No i gabriel jesus się chyba wynosi z
@BlendziorMLKV: Real z tego co wiem to ma 2 razy więcej wygranych mistrzostw od Barcelony. Nie wiem czemu żeś się uparł, że jestem kibicem Realu bo nie jestem xD. Ale pamiętam dokładnie koniec lat 90-tych czy początek XXI w. jak Barcelona miała ciężary żeby wejść do LM.
Jest kilka klubów, które praktycznie od 50 lat są wielkie i zawsze walczą o najwyższe cele jak Liverpool, Real, Bayern, Juventus czy Milan. Są
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rakiwo: Real przed '92 miał zwycięstwa. Wtedy kiedy w lm grało kilka drużyn na krzyż, grali tylko mistrzowie krajowi i zasady tj kartki, spalone dopiero raczkowały? No to idealne poletko pod sukces dla realu. Zresztą skoro real dziaduje w tej lm i ją wygrywa to tylko pokazuje niski poziom tych rozgrywek.

Real z tego co wiem to ma 2 razy więcej wygranych mistrzostw od Barcelony


26 x 2 = 52 =/=
@BlendziorMLKV: No to skoro grało kilka drużyn na krzyż a Barcelonie się to nigdy nie udało to chyba tym gorzej dla niej?

@Tobyyy: Juventus wygrywał LM w latach 80-tych, w latach 90-tych, był w finale tego pucharu w 1973, 1983, 1997, 1983, 2003, 2015, 2017. Czyli praktycznie w każdej dekadzie od 50 lat dochodził do finału najważniejszych rozgrywek na świecie. Oczywiście, że taki Ajax czy Benfica sumarycznie mają więcej trofeów