Wpis z mikrobloga

Regular Season>Playoffy

z roku na rok coraz gorzej, niemal każda ekipa dostaje po dupie na urazach a nawet jeśli gwiazdy nie wypadają to grają na takim ręcznym że ledwo biegają

Coś tu trzeba zmienić, krótszy RS i więcej odpoczynku w PO albo co innego bo w takiej formule przy takiej intensywności playoffy bardziej przyminają walki umarlaków niż faze rozgrywek która ma wyłonić najlepszą drużyne.

#nba
  • 10
@Weed233: dwa lata temu przez pandemię była najkrótsza przerwa między sezonami ever, w zeszłym offseason była olimpiada, w tym mają wolne więc liczę że liga #!$%@? po dwa mecze dziennie żeby poziom kontuzji się zgadzał
@Wojt_ASR_: @LebronAntetokounmpo: @Weed233: ja też uważam, ze pan zielarz dobrze napisał. Bywają te PO paraolimpiadą.

Ja też już długo mówiłem, ze regular jest #!$%@? za długi. Ogląda się go uważnie do all-stara, potem większość dobrych teamów jedzie na automacie, potem ostatni tydzień kto musi to kombinuje pod seeda. Teraz dodali playiny zeby ożywić.

Ale #!$%@? jest to, ze liczy się głównie dochód z reklam i biletów, a jakość czy
@Weed233: Jak dla mnie powinno być mniej meczów i dłuższe przerwy pomiędzy nimi. A nie, że grają regularnie back to backi bez czasu na jakąkolwiek regeneracje. Powiększyć ligę o powiedzmy 4 zespoły i grać po 2 mecze każdy z każdym. Równocześnie wyeliminowałoby to ten idiotyzm, że zespoły grają różną liczbę meczów z różnymi drużynami, co jest mega niesprawiedliwe dla zespołów z silniejszych dywizji (i konferencji przy finale). Zawodnicy są zajeżdżani jak