Wpis z mikrobloga

Kalkulacje opłacalności możecie już przeprowadzać samodzielnie na stronie CoKopac.pl
----------------------------------------------------
Mamy weekend, więc naprawiłem / dodałem kilka rzeczy:

1. Można już ustawić cenę prądu na 0zł
2. Ceny nowyck kart RTX 3000 oraz Radeon RX 6000 powinny się aktualizować automatycznie 1x dziennie. Obecnie jest to w fazie testów i nie mogę jeszcze zagwarantować poprawności działania. Ceny są z morele bo tam miałem z tym najmniej roboty
3. Dodałem 2 nowe kolumny: Datę ostatniej aktualizacji ceny karty oraz źródło, gdzie kartę można w takiej cenie kupić. Jeżeli źródło jest z morele to zazwyczaj można taką kartę kupić taniej na Allegro
4. Można też sortować wyniki po kolumnach :)

Za tydzień albo dwa prawdopodobnie dodam opcję kalkulatora dla pozostałych kryptowalut
Myślę jeszcze jak pobierać ceny ofert z Allegro do kart starszych i używanych. Standardowo po API można pobrać jedynie swoje oferty co nie wydaje mi się satysfakcjonującym rozwiązaniem.
----------------------------------------------------
Obserwuj / czarnolistuj #wykopkopiekrypto

#cokopac #gpuacl #kryptowaluty #ethereum #eth #ravencoin #rvn #ergo #kartygraficzne #gpu #kopaniekryptowalut #mining #komputery #nvidia #amd
cranberry250 - Kalkulacje opłacalności możecie już przeprowadzać samodzielnie na stro...

źródło: comment_16532399922KHJtpk0YOChuMgda3cUSg.jpg

Pobierz
  • 18