Wpis z mikrobloga

Wracam po kolejnej banicji i stwierdzam że wykop to serwis który niesamowicie negatywnie wpływa na moje nastawienie do świata. Gdy go nie czytałem przez parę tygodni byłem optymistą, dużo bardziej wyluzowanym. Teraz poczytałem trochę tagów i znowu chodzę #!$%@?, jeszcze bardziej nienawidzę banderowców i jestem zdołowany sytuacją ekonomiczną i geopolityczną Polski. Na poprzedniej banicji podczas koronapaniki też miałem wywalone jajca na kolejne obostrzenia i szczepionkowy apartheid gdy nie czytałem wykopu. Chyba pora pakować walizę i usunąć konto... #ukraina #rosja #wojna #koronawirus
  • 9
@Pogromca_pedryli:

Gdy go nie czytałem przez parę tygodni byłem optymistą, dużo bardziej wyluzowanym...


Może problem jest z tobą, a nie z wykopem?

Teraz poczytałem trochę tagów i znowu chodzę #!$%@?, jeszcze bardziej nienawidzę banderowców


Jeśli czytanie czegokolwiek sprawia, że kogos nienawidzisz to chyba cos niehalo.
@Pogromca_pedryli: Ja przyznam szczerze jestem nowy na wykopie, zawsze miałem na niego wywalone. Od kiedy zaczęła się wojna na Ukrainie, to moje nastawienie do świata zaczęło się zmieniać na pozytywne, gdyż widzę jak ruscy dostają wpier. Polecam, Piotr Fronczewski