Wpis z mikrobloga

@Worior: Sklep jest znany i markowy, grupa będzie pasować tylko trzeba dopasować BB czyli suport bo masz jakiś inny w tym treku (BB90?). Można się ich spytać to doradzą, dopasują.
@4x80: Jeżdżę drugi rok, nie znam się nic a nic, nie wiem co ci odpisać na twoje pytanie, ale chciałbym zmienić grupę na coś lepszego niż Claris
@Worior: Szukaj po fejsbukach, oeliksach i alledrogolokalnie. Dzisiaj odebrałem mieszankę r7000 i r8000 w dobrym stanie za 2k xD Kwestia, że trzeba polować i szybko reagować xD
@Worior:

Wkład suportu Shimano UN300, 68 mm, gwintowany


Czyli grupa idealnie pasuje, ludzie chwalą 4700, mam gdzieś tylną przerzutkę 4700 SS to chyba nawet kaseta 11-32 wejdzie.
@Worior: Ja tam widzę całkiem fajną grupę r7000 z korbą FSA na olxie. To szukaj po sprzedażowych grupkach kolarskich, nie musisz brać całej grupy na raz, możesz brać po jednej części dobierać resztę
@Worior: Poczytaj opinie nawet zapytaj się ludzi na wykopie w nowym temacie bo ja decydować za ciebie nie będę ale to przyzwoita 10 rzędowa grupa szosowa i nie ma z nią wstydu. A cena bardzo dobra i masz od ręki, cała cena do Polski 422 euro.