Wpis z mikrobloga

@Fuzuyaku: To jest już pytanie do sztabu jak widzi tę zawodniczkę. Czy bardziej silny atak czy techniczne kiwki. Jak na razie, mimo że Górecka kilka sezonów temu była określana jako wielki talent, moim zdaniem nie ma żadnej z tych dwóch rzeczy.
Dajmy nowym trenerom (nie tylko u pań, ale również u panów) trochę czasu. Obaj są fachowcami i wiedzą co robią.
@Fuzuyaku: Nie takie rzeczy niestety widziałem. Pamiętam mecz z Czeszkami o awans do MŚ w 2017 roku. Polki prowadziły 8:1 w tie breaku tylko po to, żeby przegrać 9:15.
O meczu z Turczynkami w Apeldoorn już nie wspomnę, bo go nie widziałem, ale słyszałem że Polki miały w czwartym secie piłki meczowe a potem przegrały w tie breaku.
@groman43: ogladalem, mocno na tagu wtedy komentowalem XD no mielismy z cztery pilki meczowe w gorze. Wszystkoe wygodne i wiekszosc nieskonczona przez Smarzek. I tak w duzej mierze dzieki niej mielismy 2:1 i pretensji nie mam, ale troche szkoda tamtego meczu
@vasos: To brzmi jak idealne podsumowanie reprezentacji Nawrockiego - oranie jedną zawodniczką ile wlezie aż do zarżnięcia. Pamiętam jak na VNL w Wałbrzychu zaczął grubo opieprzać Julkę Nowicką za to, że próbowała rozgrywać a nie wysyłała piłki tylko do Smarzek.
No cóż, pozostaje tylko nadzieja że Lavarini to uporządkuje.
@groman43: problem był chyba taki, że wtedy graliśmy na dwa skrzydła, kiedy na lewym była Stysiak, a przy najważniejszych piłkach na lewym Stysiak nie było i Wołosz musiała orać prawym. Skończyło się na dość bolesnej porażce
@groman43: jakoś mi ten mecz utkwił w pamięci. Paradoksalnie się dobrze ten skład oglądało. Jakbym miał jakieś pretensje do Nawrockiego to o to, że w 2021 ani razu tak nie graliśmy przyjemnie, a było to pewnie spowodowane brakiem Wołosz.
@vasos: Kadra z 2019 i kadra z 2021 to dwa zupełnie inne zespoły. W 2021 rozpoczęło się kolejne "odmładzanie" z efektami łatwymi do przewidzenia. Broniłem Nawrockiego do tej afery w 2019 roku. Potem straciłem wiarę w tego trenera.