Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vasos

vasos

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50679
  • Znaleziska 488
  • Mikroblog 50191
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 68
vasos
vasos 15 godz. i 14 min temu
  • 3
#siatkowka Włosi się jednak ratują. Nieudany tym razem hatewatch. Brazylijczycy mogą sobie pluć w brodę bo ten czwarty set wypuszczony koncertowo.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Filip3k91
Filip3k91
14 godz. i 46 min temu via Wypiek
  • 0
@vasos Brazylia ewidentnie nie chciała wygrać tego meczu xD
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
17 godz. i 56 min temu
  • 6
Dziś Polacy pauzują ale jest bardzo ciekawy mecz.
Włochy - Brazylia godz. 20:00

Makaroniarze po porażkach z BUŁ i UKR "lekko" pod ścianą.

ps: lekkie zakrocznie bo właśnie trwa 5 set JAP-IRN. Japonia póki co kpl zwycięstw i jeden tie-break (z nam) wiec ten wynik z IRN to już lekkie zaskoczenie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 17 godz. i 47 min temu via iOS
  • 0
@Ice_Glaze: jedna sprawa odnosnie Iranczykow z Japonczykami - to moze byc finał Mistrzostw Azji i taki mecz jest symptomatyczny dla JPN że ten bilet olimpijski to za darmo nie bedzie rozdany.

I szkoda ze Iranczycy poszli w pseudonimy i imiona na koszulkach. Jestem fanem dźwięczności irańskich nazwisk, ktore ciezko przeczytac za pierwszym razem.
  • Odpowiedz
vasos
vasos wczoraj, 09:20:48
  • 7
#siatkowka w wyniku trzęsienia ziemi na Wenezueli zaginął Willner Rivas - wenezuelski siatkarz, którego niektórzy mogą pamiętać z Igrzysk w Tokio, gdzie był liderem tego zespołu. Ostatnio grał w Narbonne, a teraz miał iść do hiszpańskiego Guaguas. Wiadomo jak to niestety jest z zaginięciami po trzęsieniach ziemi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos wczoraj, 08:25:31
  • 0
#cs2 skład FaZe:
neityu
JBOEN (awp)
twistzz (IGL)
jcobbb
frozen
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nill0n
Nill0n
14 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@vasos: rip
  • Odpowiedz
vasos
vasos przedwczoraj, 21:04:50
  • 12
#siatkowka Nie żyje Daniel Castellani
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
przedwczoraj, 21:11:34 via Wykop
  • 0
@vasos: taką informacje podał Voleibol Argentina. Z tego co czytałem w ostatnich miesiącach to zmagał się z jakąś poważną chorobą. Oczywiście były trener naszej kadry.
  • Odpowiedz
vasos
vasos przedwczoraj, 20:43:25
  • 3
#siatkowka ciężko sprzedać będzie ten mecz jako sukces, ale w sumie to nic nie wiadomo. Turcy okazali się dla nas bardzo trudną przeprawą, ale ratuje nas Śliwka pokończeniem ważnych piłek w tiebreaku. Generalnie dziwny mecz. 11 błędów od nas na zagrywce przez pięć setów. Tendencja na szanowanie piłki.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze
przedwczoraj, 20:45:36 via Wykop
  • 3
11 błędów od nas na zagrywce przez pięć setów. Tendencja na szanowanie piłki.


@vasos: Nie mamy zagrywki (siłowej) wiec musimy szanować. Jakby tu jeszcze było dużo błędów to... (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
vasos
vasos przedwczoraj, 20:15:33
  • 8
#siatkowka dla sportu sobie przedłużamy mecze. Bolą wnętrzości od tego co gramy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eptu
Eptu
przedwczoraj, 16:40:11
  • 0
Ciekaw jestem, jak długo jeszcze będą ciągnąć chińczyków za uszy w Lidze Narodów. Powiem dosadnie, ale zgodnie z prawdą: Chińczycy powinni w---------ć. #siatkowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos przedwczoraj, 16:43:51 via Wykop
  • 4
@Eptu: zagrali 6 edycji Ligi Narodów Chińczycy i przez ten czas grając 15 lub 12 meczów w pojedynczym sezonie, wygrali niebagatelne 13 meczów.
  • Odpowiedz
ErichVolker
ErichVolker
przedwczoraj, 15:47:44
  • 1
#siatkowka Włosi stracą prawie 17 punktów w rankingu jak przegrają 3:0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos przedwczoraj, 16:01:58 via Wykop
  • 0
@ErichVolker:
vasos - @ErichVolker:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
vasos
vasos przedwczoraj, 15:42:26
  • 2
#siatkowka wiedziałem, że może trochę lepiej pograją Ukraińcy z Płotnickim, ale na razie to przesada. Grają znakomicie i bardzo dojrzale. Strasznie blokiem męczą przeciwników. To już pominę, że Włosi ze Sbertolim na razie mi się nie podobają. Lepiej to wyglądało z Paolo Porro.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PryciarzSledczy
PryciarzSledczy
przedwczoraj, 10:43:22
  • 4
Tak przerywając na chwilę reprezentacyjne perypetie i wracając na poletko plus(jeszcze)ligi - Indykpol AZS Olsztyn od przyszłego sezonu z drugim tytularnym sponsorem: Energą.

http://energaindykpolazs.pl

A no i pozaolsztynowo to Ślepsk zdecydował się na udział w Pucharze Challenge - o tym jak chętnie zespoły się o to biły widać po tym, że wziął to dopiero 10 zespół w tabeli... xD
#siatkowka #plusliga
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos przedwczoraj, 12:00:09 via Wykop
  • 0
@Ice_Glaze: @PryciarzSledczy Ślepsk w Pucharze Challenge, Skra w Pucharze CEV.

Skład Ślepska na wojaże europejskie wygląda średnio niestety, ale pewnie prezes chce pucharami przyciągnąć sponsorów. Spoko pomysł.
  • Odpowiedz
vasos
vasos przedwczoraj, 08:38:44
  • 2
#siatkowka warto pamiętać, że Ligę Narodów gra się na spadki. Awans dostaje najlepsza drużyna z rankingu FIVB, której nie ma w VNL. W tym momencie jest rozgrywana Liga Europejska, bo tylko europejskie teamy są zamieszane w sprawę awansu. Najlepsza nieeuropejska ekipa to Portoryko które traci ponad 30 punktów do Czechów. Czesi nieoczekiwanie nie awansowali do turnieju finałowego, ale przewodzą tej walce mając 203pkt. Naciska na nich Finlandia (202pkt) i Holandia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groman43
groman43
24.06.2026, 20:49:15
  • 2
#siatkowka Dwa mecze z Belgami z ery prehistorycznej, które wybitnie zapadły mi w pamięć.

1) ME 2007, pierwszy mecz Polaków na turnieju. Opromienieniona srebrem MŚ 2006 polska kadra miała wielkie plany - najpierw zajmujemy jedno z dwóch pierwszych miejsc na ME, z ME kwalifikujemy się na PŚ, a z PŚ kwalifikujemy się na IO. Byłem pewien, że Polacy łatwo wygrają ten mecz, bo co to taka Belgia xD Pamiętam, jak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 24.06.2026, 21:02:52 via Wykop
  • 2
Polska musiała najpierw grać turniej *prekwalifikacyjny*


@groman43: to w sumie jest jedna z ciekawszych historii w polskiej siatkówce, że gramy sobie ćwierćfinał Igrzysk z Włochami - prawdę mówiąc to pechowo porażka, ale sportowo w top4 byśmy nie odstawali i potem przychodzi taki turniej i najpierw dostajemy w papę od Estonii i przez to gramy te baraże z Belgami XD Kwalifikujemy się dzięki małym punktom bo mecz i rewanż to najpierw
  • Odpowiedz
vasos
vasos 24.06.2026, 20:53:43
  • 2
#siatkowka dobra tam mniejsza z tymi Polakami. Na Polsat Sport 3 indywidualnie Jarosz na majku na meczu FRN-IRI. Są ciosy, są zagrywki, jest środkowy ze strasznym nazwiskiem którego lepiej nie czytać (Iyegbekedo). Przede wszystkim jest tiebreak. Francuzi przy porażce bilans 1-4 i to grając blisko galowo.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Filip3k91
Filip3k91
24.06.2026, 20:57:24 via Wypiek
  • 1
@vasos Jarosz na majku? Dziekuje, nie chce xD
  • Odpowiedz
Japan_Panda
Japan_Panda
24.06.2026, 21:03:55 via Android
  • 6
@Filip3k91: uwielbiam Jarosza na majku i Wanio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nammah
nammah
nammah
24.06.2026, 20:36:23
  • 4
Dobra zostawmy ten mecz. Czy tylko mnie po latach zaczęło irytować gwizdanie przy zagrywce przeciwnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#siatkowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 24.06.2026, 20:41:39 via Wykop
  • 2
@nammah: tam przy zagrywce. Teraz to już Polacy gwiżdżą jak jest piłka po stronie przeciwnika XD Dużo lepiej się słucha trybun jednak reagujących na wydarzenia boiskowe.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 24.06.2026, 20:28:48
  • 3
#siatkowka z Halkbankiem tak rok temu w złotym secie nie potrafił
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 24.06.2026, 20:16:39
  • 2
#siatkowka teraz Reggers, wcześniej Mujanović. Leją nas wonderkidy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak
24.06.2026, 19:21:15
  • 0
#siatkowka jeszcze Poręby brakowało...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos 24.06.2026, 19:25:58 via Wykop
  • 5
@Mipeciak: Poręba, Śliwka, Nowak, mimo wszystko Szalpuk po słabych sezonach. I jak tu grać jak jeszcze Bołądziowi od Final Four LM wszystko nie wychodzi.

edit: Jeszcze Sawicki co był po niesłusznym dopingu...
  • Odpowiedz
vasos
vasos 24.06.2026, 19:42:49 via Wykop
  • 0
@SuperGosc11: i to jeszcze chłopaki przedział 27-32 lat poza Nowakiem, który wiadomo że młody i po kontuzjach. O co tu chodzi?
  • Odpowiedz
vasos
vasos 24.06.2026, 19:49:11 via Wykop
  • 0
@Lyca6_2019e: generalnie dzisiaj Leman słabo wypadł. 0/3 w ataku i zero bloków.
  • Odpowiedz
vasos
vasos 24.06.2026, 19:10:39
  • 3
#siatkowka fajnie mi się dzisiaj oglądało jak Włosi i Brazylijczycy krwawili. Jak my krwawimy to jednak krwawią też oczy. Ja już nie wiem co Grbić buduje. Może on po prostu sobie na bieżąco wymyśla i udaje że to szerszy plan, a pod Igrzyska i kolejne lata i tak zbuduje coś siatkówka klubowa? To już nawet betonowy De Giorgi coś buduje dając pograć Laurenzano, Bovolencie, braciom Porro czy Pardo Matiemu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Japan_Panda
Japan_Panda
24.06.2026, 19:13:29 via Android
  • 3
@vasos: buduje coś, gdzie na imprezę docelową wyśle szpital bądź pupili
  • Odpowiedz
vasos
vasos 24.06.2026, 18:57:46
  • 0
#siatkowka 0-2. Wrócimy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamps1906
Lamps1906
24.06.2026, 19:06:35 via Wykop
  • 3
@vasos: jak Belgowie przestaną grać to może coś z tego jeszcze będzie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking